Wyprzedaż
-36 %

produkt nie jest już w sprzedaży

Lampion do zawieszania

Opis produktu

Eva Solo prezentuje prosty i wyrafinowany styl. Lampion jest lekki i subtelny, wykonany z wysokiej jakości szkła, stali nierdzewnej i silikonu. Dzięki uchwytowi ze stali nierdzewnej można go zawiesić na drzewie czy drzwiach. Nadaje się również do postawienia na stole albo używania na tarasie. W czasie obiadu, kolacji lub spotkań z przyjaciółmi stwarza on wręcz magiczny klimat. Osłona ze szkła chroni płomień przed wiatrem, dlatego przy jego powiewach świeca nie zgaśnie.

Designerzy Eva Solo wyposażyli lampion w wiele praktycznych detali, które ułatwiają jego używanie i czyszczenie. Dno lampionu tworzy silikonowa płytka zatrzymująca kapiący wosk. Naciskając ją po przeciwnej stronie, można go łatwo usunąć. Dolna część jest perforowana, więc zapewnia dopływ wystarczającej ilości tlenu do spalania świeczki. Świeczka pali się równomiernie, a sadza nie osiada na szybkach.

Lampion Eva Solo - krótki opis:

  • Wykonana ze szkła, polerowanej stali nierdzewnej i silikonu
  • Wymiary: średnica 10 cm, wysokość 26,5 cm
  • Silikon zatrzymujący kapiący wosk można łatwo wyczyścić
  • Można stosować też świeczki typu tealight
  • Oferowana w wersji stojącej i do zawieszania

W dzisiejszych czasach, kiedy nieustannie wzrastają wymagania wobec wyposażenia domu, wzrasta również potrzeba wysokiej jakości designu dla przestrzeni zewnętrznej. Dlatego Eva Solo stworzyła serię produktów przeznaczonych na taras i do ogrodu. Jednym z nich jest również lampion Eva Solo służąca do urozmaicenia klimatu wieczorów. Pomysłowe, funkcjonalne i stylowe oświetlenie, która nada idealny wygląd każdemu domowi.

KOD: ES567380

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu