Kod: JS40056
Marka: Joseph Joseph
Designer: Morph
Kolor / wymiary: wiosenna zieleń, zieleń o odcieniu trawy / 21 x 21 x 11,5 cm
Materiał: nadaje się do zmywarki
plastik bez BPA
silikon

Opis produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: stworzenie durszlaka bez długiej rękojeści, ale o bezpiecznym uchwycie

Rezultat: kwadratowy durszlak Joseph Joseph

Durszlaki są przyborami kuchennymi, które skupiają na sobie szczególną uwagę projektantów. Durszlaki z długą rękojeścią są nieporęczne i niewygodne w przechowywaniu, lecz wyposażone są w długie uchwyty, których brakuje wolnostojącym cedzakom. Projektanci stawili czoła tym problemom i postanowili zgiąć rękojeść do dołu. Za wielkimi odkryciami często stoją drobiazgi. Zagięta rączka zapewnia wygodny uchwyt i oszczędza miejsce w zlewie lub w szafce.

  • Kwadratowy, wolnostojący durszlak
  • W czasie odcedzania durszlak może stać w zlewie
  • Antypoślizgowa rękojeść powleczona silikonem
  • Wygodna obsługa jedną ręką
  • Wykonany z tworzywa sztucznego bez dodatku BPA
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Kwadratowy durszlak jest prawdziwą gwiazdą wśród produktów o podobnym przeznaczeniu. Jest praktyczny i łatwy w przechowywaniu. Do wyboru w dwóch rozmiarach i pięknych kolorach. Warto czasem sprawić sobie małą przyjemność!

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes.Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych.Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata.Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 40056

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.