Kod: RV648915
Marka: REVOL
Seria: REVOL Color Lab
Designer: Revol
Kolor / wymiary: żółty Citrus / Ø 8 - wys. 8,8 cm, obj. 0,2 l
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Seria Color Lab przedstawia filiżankę do herbaty, kawy, ramekin - czy po prostu Państwa kubeczek na cokolwiek... Seria powstała w sercu fabryki REVOL, w jej laboratorium, gdzie projektuje się kolory. Wszystko jest wykonywane ręcznie i jest opatrzone znakiem jakości REVOL. Każdy z tych uroczych kubeczków był na podstawie umiejętności uzyskiwanych już od 1768 roku zanurzony ręcznie do 3/4 w naczyniu ze szkliwem. Naturalne piękno pigmentu wynika dopiero podczas wypalania. Kubeczek jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i jest idealny zarówno do picia jak i pieczenia. Nadaje się do piekarnika i kuchenki mikrofalowej, można go również myć w zmywarce. Każdy kubek jest autentyczny, promienny i kolorowy. Produkty z serii Color Lab są wielostronne. Inspiracje znajdą Państwo podczas brunchu, koktajlu czy kolacji. Mogą Państwo łączyć dowolne kolory i kształty.

Seria Color Lab w skrócie:

  • Wykonano ręcznie we Francji, ręcznie szkliwiono oryginalnymi glazurami REVOL w celu uzyskania unikatowego wykończenia powierzchni
  • Nadaje się do piekarnika i mikrofalówki - świetny do pieczonych słodkości
  • Długa żywotność, wykonano z porcelany kulinarnej, solidne, nadają się do zmywarki
  • Można łączyć kubeczki, podstawki i tacki dla doskonałej prezentacji deserów z kawą czy tez słonych smakołyków.

KOD PRODUCENTA: 648915

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.