Kod: RV648433
Marka: REVOL
Seria: REVOL Arborescence
Kolor / wymiary: pieprzowy / Ø 8,2 cm, obj. 250 ml, wys. 11 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki
porcelana Revol

Opis produktu

Seria Arborescence w skrócie:

  • unikatowy design inspirowany drzewami, przyrodą
  • z wysokiej jakości francuskiej porcelany
  • idealna do codziennego użycia, solidna porcelana
  • nadaje się do piekarnika (+300°C) i do mikrofalówki
  • można myć w zmywarce

Arborescence - inspirowany drzewami, przyrodą...

Drzewo jest źródłem życia, czerpie energię z ziemi i co roku ponownie zwraca swoje liście do słońca. To fascynujące zjawisko przyrody jest źródłem inspiracji dla firmy Revol do tworzenia harmonii kształtów, kolorów i materiałów.

Linie i kształty na tej porcelanie, która po wyjęciu z pieca z całą mocą odkrywa swoją siłę, elegancję i mistrzowską pracę projektanta, są jak żywe. Produkty te są owocem cierpliwych badań, dzięki którym kolor, szkliwo i siła ognia tchną w nie życie.

Seria Arborescence jest wykonana z wysokiej jakości francuskiej porcelany firmy REVOL, jest ona 100% naturalna, nie zawiera kadmu ani ołowiu. Ma bezporową powierzchnię i nie absorbuje żadnych tłuszczy, bakterii czy zapachów, czym zapewnia higieniczne przygotowanie potraw dla Państwa bliskich. Porcelana ta jest odporna na duże zmiany temperatur, można jej używać w piekarniku (+300°C), mikrofalówce, zamrażalniku i myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: 648433

O firmie REVOL

REVOL

Revol to tradycyjna rodzinna firma założona w 1768 roku w miejscowości Ponsas. Ten wykonawca porcelany oferuje szeroką gamę naczyń i akcesoriów do gotowania i zastawy stołu. Być może najbardziej znane są "pogniecione" kubeczki w różnorodnych dekoracjach i rozmiarach.