KRUPS

> Innowacyjne ekspresy do kawy z kułtowym designem
> Ekspresy do domów i dla profesjonalistów
> Automatyczne, kolbowe i kapsułkowe
> Spieniacze do mleka, młynki do kawy

stiahnuť

Marka KRUPS stała się legendą wśród miłośników doskonałej kawy. W jej asortymencie znajdziesz ekspresy automatyczne, kolbowe i kapsułkowe, które nadają się do użytku domowego i profesjonalnego. Możesz zaparzyć wyjątkową kawę jednym naciśnięciem przycisku .

Historia firmy sięga roku 1846. Początkowo zajmowała się produkcją wag precyzyjnych, później zaczęła od produkcji mniejszego sprzętu AGD, a także legendarnego elektrycznego ekspres do kawy ONKO. Produkcja urządzenia Nespresso rozpoczęła się w latach 90. XX wieku. W 2006 roku zaczęła dostarczać do domów przełomowe urządzenia Nescafé Dolce Gusto - miliony pysznych ekspresów do kawy lub cappuccino sprzedanych na całym świecie. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających klientów, wprowadził na rynek w pełni automatyczny ekspres do kawy, który pozwala cieszyć się kawą jak profesjonalny barista w domu.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie