Wielofunkcyjna krajalnica SliceSy Bamix czarna

Kod: BX150103
559 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wielofunkcyjny rozdrabniacz do mięsa i warzyw Bamix SliceSy® zmienia Twój Bamix w pełnowartościowego robota kuchennego. SliceSy® miele, kroi, kruszy... Wyposażony jest w pięć przystawek do krojenia (drobne, średnie i grube oczka, cienkie i grube plastry) oraz jeden nóż do siekania/rozdrabniania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wielofunkcyjny rozdrabniacz do mięsa i warzyw Bamix SliceSy® zmienia Twój Bamix w pełnowartościowego robota kuchennego.

SliceSy® miele, kroi, kruszy...Wyposażony jest w pięć przystawek do krojenia (drobne, średnie i grube oczka, cienkie i grube plastry) oraz jeden nóż do siekania/rozdrabniania.

Łatwo, szybko i bez wysiłku posiekasz cebulę, zetrzesz ziemniaki na tradycyjne placki ziemniaczane, marchew na sałatki, zmielisz mięso na tatara lub klopsiki, posiekasz gotowane jajka i żółty ser, orzechy, papryczkę chili. SliceSy może przygotować bułkę tartą, można w nim również bez problemu zrobić ciasto - krótko mówiąc, nie są mu obce prace kuchenne.

  • kompatybilny z urządzeniami linii DeLuxe, Classic, Profi i Swiss (tj. z blenderami Bamix o mocy 160 W i większej)
  • nadaje się do krojenia w plastry, tarcia, siekania warzyw i mięsa

Pakiet zawiera:

  • szatkownica do mięsa i warzyw SliceSy
  • 5 wymiennych przystawek (drobne, średnie i grube oczka, cienkie i grube plastry), 1 ostrze do mielenia mięsa/rozdrabniania
  • 2 lata gwarancji

Jest to oryginalne akcesorium do blenderów Bamix (blender Bamix służy jako jednostka zasilająca dla SliceSy, nie jest kompatybilny z innymi blenderami).