Kod: WS17586102
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Czerwony
Kolor / wymiary: czerwony / obj. 50 l (2 x 25 l), 40 cm x 75,5 cm
Materiał: metalowy wkład
solidny spodni plastikowy brzeg
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Push two dla wszystkich, którym przyroda nie jest obojętna. Dzięki podzielonemu wkładowi wewnętrznemu oraz dwóm otworom z opuszczanymi pokrywami kosz Push two jest idealny do segregacji odpadów zarówno w domu, jak i w biurze.

Kosze Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, stanowią świetną alternatywę dla koszy plastikowych. Kosz firmy Wesco ma dożywotnią trwałość, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu docenią go nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 175861-02

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!