Wesco

Kosz na śmieci One Boy 40 l czarny

  • 943 zł
  • w magazynie 1 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WS38140162
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Czarny
Kolor / wymiary: czarny / obj. 40 l, 40,5 cm x 37,6 cm, wys. 65 cm
Materiał: plastikowy wkład
solidny spodni plastikowy brzeg
szlachetna stal nierdzewna 18/10
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

One Boy, doskonały kosz na większą ilość śmieci. Dzięki kwadratowemu kształtowi świetnie zmieści się w rogu lub przy ścianie. Wieko ze stali nierdzewnej dzięki wbudowanemu mechanizmowi tłumiącemu zamyka się właściwie bezgłośnie i da się je również zablokować w otwartej pozycji. Praktyczne przytwierdzenie worka zapewni, że worek nie zsunie się do środka. Duży pedał umożliwi bezproblemowe otwieranie kosza.

Kosze Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, stanowią świetną alternatywę dla koszy plastikowych. Kosz firmy Wesco ma dożywotnią trwałość, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu docenią go nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 381401-62

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.