Kod: WS18463120
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Jasnozielony
Kolor / wymiary: jasnozielony / obj. 33 l, Ø 37,5 cm, wys. 69 cm
Materiał: metalowy wkład
solidny spodni plastikowy brzeg
wieko: stal szlachetna
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Otwór kosza na śmieci Kickmaster Soft nie przepuszcza zapachów i jest wystarczająco duży do łatwego wyrzucania śmieci. Dzięki innowacyjnemu integrowanemu wytłumieniu zamyka się zupełnie bezgłośnie. Co więcej, przy jego używaniu będą mieć Państwo wolne ręce, ponieważ wieko jest połączone z dużym pedałem. Kosz jest wyposażony w antypoślizgową gumową podkładkę.

Kosze Wesco w amerykańskim stylu, wykonane z niemiecką precyzją, stanowią świetną alternatywę dla koszy plastikowych. Kosz firmy Wesco ma dożywotnią trwałość, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu docenią go nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 184631-20

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.