Wesco

Kosz na śmieci i.Master Double 2x20 l szary

  • 925 zł
  • na zamówienie, dostawa do 5-ciu tygodni
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WS38241176
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Szary
Kolor / wymiary: szary / obj. 40 l, 27 cm x 45 cm, wys. 65,5 cm
Materiał: plastikowy wkład
solidny spodni plastikowy brzeg
szlachetna stal nierdzewna 18/10
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

zestaw zawiera 6 baterii AA

i.Master Double 2x20 l, inteligentny kosz do segregacji odpadów marki Wesco, łączy praktyczny design kosza Big Double Boy z nowoczesną technologią podczerwieni, dzięki czemu gwarantuje Państwu największy możliwy komfort przy wyrzucaniu śmieci.

Plastikowe wieko kosza otwiera i zamyka się w sposób bezdotykowy, wystarczy jedynie ruch Państwa ręki. Używanie kosza jest w ten sposób idealnie higieniczne. System otwierania z zamknięciem "soft close" działa na sześć klasycznych baterii AA, które są częścią zestawu.

Dwie oddzielne plastikowe komory umożliwią komfortową segregację papieru, szkła, tworzyw sztucznych czy odpadów biodegradowalnych. Praktyczne zamocowanie worka na śmieci zagwarantuje, że nie wpadnie on do środka. Dzięki wygodnemu uchwytowi przemieszczanie kosza jest niezwykle łatwe.

Kosze na śmieci Wesco

Tradycja produkcji unikalnych koszy na śmieci Wesco sięga do czasów po pierwszej wojnie światowej, kiedy firma zaoferowała swoim klientom wiaderka na popiół. W połowie XX wieku pojawia się pierwszy kosz z nowym mechanizmem otwierania, który został zaprezentowany na targach jako wielka innowacja. W latach osiemdziesiątych, kiedy gorącym tematem staje się kwestia nadmiernego wytwarzania odpadów i zrównoważonego rozwoju, Wesco zostaje pierwszym producentem koszy do segregacji śmieci z dwiema przegródkami. W obecnych czasach firma oferuje ponad 250 produktów do segregacji odpadów, zapewniając w ten sposób rozwiązanie dla każdej kuchni.

W 1989 roku Wesco przedstawiło mechanizm "Pushboy", dzięki czemu kosze na śmieci ze zła koniecznego definitywnie zamieniły się w designerski i stylowy dodatek do mieszkania. Na przełomie tysiącleci firma wprowadziła na rynek odważną nowość – kosz na śmieci "Spaceboy" w kształcie rakiety kosmicznej. Spaceboy pojawił się wraz z popularną grą komputerową "Kapitan Wesco".

Kosze Wesco o amerykańskim designie stworzone z niemiecką precyzją stanowią wspaniałą alternatywę dla plastikowych koszy. Kosz marki Wesco będzie Państwu towarzyszyć przez całe życie, wytrzyma przez wiele lat pomimo tego, że będą go Państwo użytkować codziennie. Dzięki temu przeznaczony jest nie tylko dla miłośników designu, ale również dla entuzjastów ekologii. Stupięćdziesięcioletnie doświadczenie firmy Wesco w obróbce stali gwarantuje wysoką jakość.

Bardzo popularny obecnie design produktów Wesco powstał w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy firma produkowała kosze na śmieci i chlebaki w czysto funkcjonalnym designie zainspirowanym duchem swoich czasów. Chociaż w tym czasie produkty są już dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, ich design podąża głównie za aspektami funkcjonalnymi. Z biegiem czasu tradycyjne i proste kształty stają się coraz bardziej popularne. Popularność stylu retro jest dowodem na to, że niektóre elementy designu są po prostu nieśmiertelne.

Niemiecka marka Wesco zyskała popularność głównie dzięki unikalnym koszom na śmieci. Jej portfolio obejmuje również wiele dodatków i pomocników do kuchni i mieszkania w wyrazistych i przygaszonych kolorach, które pięknie ze sobą harmonizują.

KOD PRODUCENTA: 382411-76

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.