produkt nie jest już w sprzedaży

Kosz do segregacji odpadów Totem 58 kość słoniowa

Opis produktu

2x górny kosz 17 l, oddzielna szuflada 24 l.

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: pomysłowy i nowoczesny kosz na śmieci

Rezultat: system IntelligentWaste

Kompleksowe rozwiązanie dotyczące podziału odpadów ze względu na ich pochodzenie IntelligentWaste pozwoli na łatwą i przyjemną segregację śmieci.

Nowoczesny kształt koszy Totem świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Gumowe kółeczka wbudowane w podstawę sprawią, że kosz bez wysiłku można przesunąć dokładnie tam, gdzie potrzebujemy. Górna pokrywka otwierana jest za pomocą lekkiego dotyku. Górny kosz na odpady ma pojemność 2x 17 l.

Dolną szufladę o objętości 24 l można wykorzystać na różne sposoby:

 • BAG - kosz z jednym workiem na segregowane lub zmieszane odpadki, pojemnik posiada zaczepy do worków
 • SORT – kosz z dwoma workami na segregowane odpadki
 • DIVIDE - kosz przedzielony ścianką
 • STORE – przestrzeń do przechowywania środków czyszczących
 • Pomysłowa segregacja śmieci
 • Polerowana stal/kosze wewnętrzne wykonanego z tworzywa sztucznego
 • Pokrywa otwierana za pomocą dotyku
 • Węglowy filtr pochłaniający nieprzyjemne zapachy, ukryty w plastikowej kieszonce pod górną pokrywą
 • W naturalnych odcieniach kości słoniowej lub szarego grafitu
 • Można używać oryginalnych, ale także regularnych worków na śmieci
 • W zestawie z pakietem powitalnym, w którego skład wchodzą worki na odpady i filtr pochłaniający zapachy
 • Wykończoną stalą nierdzewną pokrywkę należy myć ściereczką z płynem do mycia naczyń, a następnie dokładnie ją osuszyć. Do czyszczenia kosza nie wolno używać środków abrazyjnych.
 • Wewnętrzne kosze można wyjąć i umyć ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Do usunięcia zapachu należy użyć wody z sodą oczyszczoną. Przed ponownym umieszczeniem pojemników w koszu należy je dokładnie osuszyć.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD: JS30021

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!