Joseph Joseph

Kosz do segregacji odpadów Totem 48 szary grafitowy

 • 1 176,00 zł
 • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: JS30020
Marka: Joseph Joseph
Seria: Joseph Joseph IntelligentWaste™
Designer: PearsonLloyd
Kolor / wymiary: szary grafitowy, wiosenna zieleń / pojemność 48 l, 66 x 40 x 30 cm
Materiał: nie nadaje się do mycia w zmywarce
plastik
stal lakierowana
stal nierdzewna

Opis produktu

Górny kosz 24 l, oddzielna szuflada 24 l.

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: pomysłowy i nowoczesny kosz na śmieci

Rezultat: system IntelligentWaste

Kompleksowe rozwiązanie dotyczące podziału odpadów ze względu na ich pochodzenie IntelligentWaste pozwoli na łatwą i przyjemną segregację śmieci.

Nowoczesny kształt koszy Totem świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Gumowe kółeczka wbudowane w podstawę sprawią, że kosz bez wysiłku można przesunąć dokładnie tam, gdzie potrzebujemy. Górna pokrywka otwierana jest za pomocą lekkiego dotyku. Górny kosz na odpady ma pojemność 24 l.

Dolną szufladę o objętości 24 l można wykorzystać na różne sposoby:

 • BAG - kosz z jednym workiem na segregowane lub zmieszane odpadki, pojemnik posiada zaczepy do worków
 • SORT – kosz z dwoma workami na segregowane odpadki
 • DIVIDE - kosz przedzielony ścianką
 • STORE – przestrzeń do przechowywania środków czyszczących
 • Pomysłowa segregacja śmieci
 • Polerowana stal/kosze wewnętrzne wykonanego z tworzywa sztucznego
 • Pokrywa otwierana za pomocą dotyku
 • Węglowy filtr pochłaniający nieprzyjemne zapachy, ukryty w plastikowej kieszonce pod górną pokrywą
 • W naturalnych odcieniach kości słoniowej lub szarego grafitu
 • Można używać oryginalnych, ale także regularnych worków na śmieci
 • W zestawie z pakietem powitalnym, w którego skład wchodzą worki na odpady i filtr pochłaniający zapachy
 • Wykończoną stalą nierdzewną pokrywkę należy myć ściereczką z płynem do mycia naczyń, a następnie dokładnie ją osuszyć. Do czyszczenia kosza nie wolno używać środków abrazyjnych.
 • Wewnętrzne kosze można wyjąć i umyć ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Do usunięcia zapachu należy użyć wody z sodą oczyszczoną. Przed ponownym umieszczeniem pojemników w koszu należy je dokładnie osuszyć.

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

KOD PRODUCENTA: 30020

O firmie Joseph Joseph

Joseph Joseph

Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Od 2003 roku klienci w ponad 100 krajach z niecierpliwością oczekują na inteligentne innowacje stwarzane pod marką Joseph®Joseph.