Kompaktowy otwieracz do konserw czarny Can-Do™ Joseph Joseph

Kod: JS20029
88 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: łatwe otwieranie puszek bez użycia ogromnej siły

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph: łatwe otwieranie puszek bez użycia ogromnej siły

Rozwiązanie: kompaktowy otwieracz Can-Do

Otwarcie puszki wymaga sporej odwagi, albo bardzo dobrego otwieracza do puszek. Projektant Mike Sanders wziął również pod uwagę fakt, że kobiety lub seniorzy będą otwierać puszki i stworzył świetny otwieracz Can-Do, który może być używany do zdejmowania wieczka puszki bardzo łatwo i bezpiecznie.

  • Kompaktowy rozmiar
  • Łatwa obsługa bez użycia siły
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce - po użyciu przetrzeć wilgotną ściereczką
  • Dostępny w 2 opcjach kolorystycznych

Wystarczy włożyć otwieracz Can-Do i przekręcić pokrętło na górze - ustabilizuje się on na krawędzi puszki. Kolejne przekręcenie oddziela nasadkę, a naciśnięcie przycisku z boku uwalnia ją od otwieracza. Intuicyjny system obrotowy jest całkowicie bezpieczny.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czarny
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Can-Do™
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: