produkt nie jest już w sprzedaży

Kieliszki Icewine Vinum Extreme

opakowanie zawiera 2 szt.

Opis produktu

Kieliszki Icewine Vinum Extreme Riedel polecamy do:

  • Ausbruch, Auslese, Barsac
  • Beerenauslese, Dessertwine, Icewine
  • Jurancon Sec, Loupiac, Quarts de Chaume
  • Sauternes, Tokaij, Trockenbeerenauslese
  • Vins Liquoreux

Seria VINUM EXTREME:

Vinum Extreme to kontynuacja maszynowej produkcji „kieliszków dla sybarytów”, której początek datowany jest na rok 1973, wywodzi się z ręcznie wydmuchiwanej serii Sommeliers.

Nieustannie rosnąca jakość win wymaga ciągłego rozwoju w zakresie kształtów, które muszą odpowiadać pełniejszym, bardziej skoncentrowanym i doskonalszym winom. Z kieliszkami Riedel wino ma możliwość optymalnego udostępniania zmysłom swych właścicieli swoich smaków i zapachów.

Rewolucyjne doświadczenia, do których przez wiele lat dochodził rozwój kieliszków Riedel, wraz z oryginalnym kształtem kieliszków i przyjemnością czerpaną z picia wina, należy obecnie do spraw ogólnie znanych i standardowo wymaganych przez miłośników i znawców wina.

Klienci na całym świecie są przekonani, że tylko kieliszki Riedel mogą uwydatnić zmysłowość wina. Dlatego też niezbędne jest, by Riedel oferował wysokiej jakości kieliszki do wina w różnych kategoriach cenowych. W związku z tym rozwój nowych, dla wina jeszcze bardziej odpowiednich kształtów jak np. Vinum Extreme jest po prostu niezbędny!

KOD: RD444455

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu