produkt nie jest już w sprzedaży

Kieliszki Chardonnay Vinum Extreme

opakowanie zawiera 2 szt.

Opis produktu

Kieliszki Chardonnay Vinum Extreme polecamy do:

  • Burgundy, Chardonnay
  • Corton Charlemagne, Montrachet
  • Neue Welt Chardonnay, Pouilly-Fuissé
  • Riesling, Riesling Smaragd, St. Aubin

Seria VINUM EXTREME:

Vinum Extreme to kontynuacja maszynowej produkcji „kieliszków dla sybarytów”, której początek datowany jest na rok 1973, wywodzi się z ręcznie wydmuchiwanej serii Sommeliers.

Nieustannie rosnąca jakość win wymaga ciągłego rozwoju w zakresie kształtów, które muszą odpowiadać pełniejszym, bardziej skoncentrowanym i doskonalszym winom. Kieliszki Riedel umożliwią przekazanie walorów smakowych i zapachowych wina jego właścicielowi.

Rewolucyjne doświadczenia, do których przez wiele lat dochodził rozwój kieliszków Riedel, wraz z oryginalnym kształtem kieliszków i przyjemnością czerpaną z wina, należy obecnie do spraw ogólnie znanych i standardowo wymaganych przez miłośników i znawców wina.

Klienci na całym świecie są przekonani, że tylko kieliszek Riedla potrafi przekazać zmysłowość wina. Dlatego też niezbędne jest, by Riedel oferował wysokiej jakości kieliszki do wina w różnych kategoriach cenowych. W związku z tym rozwój nowych, dla wina jeszcze bardziej odpowiednich kształtów jak np. Vinum Extreme, jest po prostu niezbędny!

KOD: RD444497

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu