Kieliszki Chardonnay Grape

Kod: RD640497
269 zł –41 %
Kieliszki Chardonnay Grape
269 zł –41 % 159 zł
Wyprzedane

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Riedel to innowator i twórca specjalnych kieliszków do wina, które rozwijają smak i zapach najlepszych win świata. Teraz przedstawia swą najnowszą kreację ze szkła: serię grape@riedel, która jest w tej chwili na szczycie w produkcji maszynowo produkowanych kieliszków Riedel. Jest kontynuacją technologicznego opracowywania znanych serii Sommeliers, Vinum, Vinum Extreme i „O”.

W grape@riedel łączy się innowacyjna technologia z funkcjonalnością. Stopka płynnie ciągnięta z jednej kropli nadaje kieliszkowi kształt i wraz z nim tworzy wyjątkową całość, którą z trudem można odróżnić od ręcznie wydmuchiwanego kieliszka. Nowa seria wyróżnia się kształtem kropli. Ten wyjątkowy wyznacznik powiela odbicia światła i w ten sposób wzbogaca przyjemność picia wina o nowy wymiar - intensywny kolor przepełniony światłem!

Najnowsze badania udowadniają, że nie tylko ludzi, ale też winorośl można od siebie odróżnić na podstawie indywidualnego DNA. Można powiedzieć, że winorośl w winie pozostawia swoje „odciski palców”. Bardzo funkcjonalne kieliszki Riedel są przystosowane do tych specyficznych różnic - określają one kształt, średnicę i rozmiar kieliszka. Czym doskonalszy kieliszek, tym bardziej znaczące są doznania smakowe, które wywołuje.

Dzięki prezentacji grape@riedel Riedel ponownie udowodnił, że kształt i idealne doznania wywołane smakiem wina są nierozerwalnie powiązane.

Kieliszki Chardonnay Grape Riedel polecamy do:

  • Corton-Charlemagne, Monbazillac, Meursault
  • Montrachet, Morillon, Neu Welt Chardonnay
  • Picolit,Pouilly-Fuissé, Riesling, Riesling Smaragd
  • St. Aubin, Sauvignon blanc, Smaragd

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szklanki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Materiał: Szkło
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel Grape
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie