Riedel

Kieliszek Cabernet, Merlot Grape

opakowanie zawiera 2 szt.

  • 292 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: RD64040
Marka: Riedel
Seria: Riedel Grape
Kolor / wymiary: wys. 23,5 cm, obj. 750 ccm
Materiał: kryształ
nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa

Opis produktu

Riedel to innowator i twórca specjalnych kieliszków do wina, które rozwijają smak i zapach najlepszych win świata. Teraz przedstawia swą najnowszą kreację ze szkła: serię grape@riedel, która jest w tej chwili na szczycie w produkcji maszynowo produkowanych kieliszków Riedel. Jest kontynuacją technologicznego opracowywania znanych serii Sommeliers, Vinum, Vinum Extreme i „O”.

W grape@riedel łączy się innowacyjna technologia z funkcjonalnością. Stopka płynnie ciągnięta z jednej kropli nadaje kieliszkowi kształt i wraz z nim tworzy wyjątkową całość, którą z trudem można odróżnić od ręcznie wydmuchiwanego kieliszka. Nowa seria wyróżnia się kształtem kropli. Ten wyjątkowy wyznacznik powiela odbicia światła i w ten sposób wzbogaca przyjemność picia wina o nowy wymiar - intensywny kolor przepełniony światłem!

Najnowsze badania udowadniają, że nie tylko ludzi, ale też winorośl można od siebie odróżnić na podstawie indywidualnego DNA. Można powiedzieć, że winorośl w winie pozostawia swoje „odciski palców”. Bardzo funkcjonalne kieliszki Riedel są przystosowane do tych specyficznych różnic - określają one kształt, średnicę i rozmiar kieliszka. Czym doskonalszy kieliszek, tym bardziej znaczące są doznania smakowe, które wywołuje.

Dzięki prezentacji grape@riedel Riedel ponownie udowodnił, że kształt i idealne doznania wywołane smakiem wina są nierozerwalnie powiązane.

Kieliszki Cabernet Merlot Grape Riedel polecamy do:

  • Albarino, Bordeaux, Brunello di Montalcino
  • Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, CondrieuDomina
  • Fronsac, Graves rouge, Listrac, Margaux, Médoc
  • Merlot, Moulis, Pauillac, Pomerol, Rioja, St. Emilion
  • St. Estephe, St. Julien, Sangiovese, Sangiovese Grosso
  • Shiraz, Syrah, Tempranillo, Zweigeltrebe

KOD PRODUCENTA: 6404/0

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.