produkt nie jest już w sprzedaży

Karmnik dla ptaków AVIA

z automatycznym dawkowaniem

Opis produktu

Karmnik dla ptaków AVIA jest niezwykły pod względem wykonania oraz praktyczności. Smukły nierdzewny słupek o długości 1 m jest zakończony dozownikiem ziaren z drążkiem, na którym może usiąść ptak. Dzięki zamkniętemu pojemnikowi wokół karmnika nie powstaje niepotrzebny bałagan.Pojemny przezroczysty pojemnik nie wymaga częstego napełniania, ponadto ziarno jest automatycznie dawkowane do dolnego podajnika, jak tylko go tam zabraknie.

Mogą go Państwo przytwierdzić poprzez wbicie w miękkie podłoże lub umieszczając go do podstawy Blomus. Karmnik będzie przyciągał uwagę w Państwa ogrodzie, a równocześnie zapewni pożywienie małym pierzastym gościom z okolicy. Można go umieścić również na balkonie lub tarasie - obserwowanie ptaków z pewnością będzie zabawą dla całej rodziny.

Karmnik dla ptaków AVIA w skrócie:

  • Wyprodukowano z matowej stali nierdzewnej, czarnego plastiku i akrylowego szkła
  • Praktyczna i łatwa obsługa – duży pojemnik z automatycznym dawkowaniem
  • Rozmiary: średnica 6,5 cm, wysokość 143 cm, szerokość 18 cm

Rada: Polecamy umieszczenie karmnika w miejscu widocznym z okna, dzięki czemu przyjemność obserwowania ptaków będzie jeszcze większa.

Niemiecka spółka Blomus jest producentem luksusowych artykułów do codziennego użytku. Chodzi o design, który nie jest tylko celem samym w sobie. W swoich produktach harmonijnie łączy funkcję i formę, prostotę i piękno materiału.

KOD: BM65427

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu