WMF

Karafka Taverno Basic 1,0 l

  • 169,00 zł
  • w magazynie 1 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WM0917512000
Marka: WMF
Seria: WMF Taverno
Designer: Jonas Wagell
Kolor / wymiary: Ø 10 cm, obj. 1,0 l, wys. 24 cm
Materiał: korek
nadaje się do zmywarki
polerowane
ręcznie dmuchane
stal nierdzewna
szkło WMF

Opis produktu

W karafce Taverno ze zamknięciem z korka o prostych kształtach mogą Państwo podawać jakiekolwiek zimne napoje, od wody po wino. Karafka jest wykonana z ręcznie dmuchanego szkła o objętości 1,0 l. Pięknym designerskim dodatkiem jest zamknięcie z korka, które posiada logo WMF ze stali nierdzewnej. Karafkę bez korka można myć w zmywarce.

W serii Taverno WMF zaprojektowanej przez Jonasa Wagella przejawia się zamiłowanie tego projektanta do minimalistycznych kształtów w połączeniu z najwyższej jakości materiałami.

W serii Taverno znajdą Państwo gustowną, ręcznie dmuchaną szklaną karafkę z korkowym zamknięciem, nad którą żaden miłośnik nowoczesnego designu i klasycznych kształtów nie przejdzie obojętnie. Kolekcję dopełniają ręcznie dmuchane szklanki na wodę lub wino z wyjątkowym, masywniejszym dnem, dekanter z wklęsłym dnem oraz minimalistyczne zestawy sałatkowe.

KOD PRODUCENTA: 09.1751.2000

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.