Karafka dekantacyjna Vinum Extreme

Kod: RD180014
Outlet
Marka: Riedel
1 490 zł –58 %
Karafka dekantacyjna Vinum Extreme
1 490 zł –58 % 622 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Rozważania Christiana Moueixa na temat dekantacji:

"Osobiście preferuję dekantację zarówno dla win młodych, jak również dla dojrzalszych. W przypadku win dojrzałych dekantacja jest wyrazem szacunku, w przypadku win młodych jest wyrazem zaufania. Dekantacja win dojrzałych na chwilę przed podaniem spowoduje, że kolor i klarowność nie zostaną naruszone przez osady, które powstały w winie podczas przechowywania. Dekantacja młodych win na kilka godzin przed serwowaniem umożliwi winu rozwinięcie swojego bukietu, nabycie pewnego stopnia dojrzałości, który wino mogłoby osiągnąć tylko po wieloletnim przechowywaniu.“

Seria VINUM EXTREME:

Vinum Extreme to kontynuacja maszynowej produkcji „kieliszków dla sybarytów”, której początek datowany jest na rok 1973, wywodzi się z ręcznie wydmuchiwanej serii Sommeliers.

Nieustannie rosnąca jakość win wymaga ciągłego rozwoju w zakresie kształtów, które muszą odpowiadać pełniejszym, bardziej skoncentrowanym i doskonalszym winom. Kieliszki Riedel umożliwią przekazanie walorów smakowych i zapachowych wina jego właścicielowi.

Rewolucyjne doświadczenia, do których przez wiele lat dochodził rozwój kieliszków Riedel, wraz z oryginalnym kształtem kieliszków i przyjemnością czerpaną z picia wina należy obecnie do spraw ogólnie znanych i standardowo wymaganych przez miłośników i znawców wina.

Klienci na całym świecie są przekonani, że tylko kieliszek Riedla potrafi przekazać zmysłowość wina. Dlatego też niezbędne jest, by Riedel oferował wysokiej jakości kieliszki do wina w różnych kategoriach cenowych. W związku z tym rozwój nowych, dla wina jeszcze bardziej odpowiednich kształtów, jak np. Vinum Extreme, jest po prostu niezbędny!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dekantery
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Dekanter
Seria: Riedel Vinum Extreme
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie