produkt nie jest już w sprzedaży

Karafka dekantacyjna Swirl

opakowanie zawiera 1 sztukę

Opis produktu

Karafka dekantacyjna Swirl spółki Riedel wykonana z bezołowiowego kryształu posiada prosty, ale niecodzienny kształt. Stanowi idealny dodatek do winoteki dla tych, którzy chcą zażyć relaksu przy winie i być sobą. Jej falisty kształt idealnie nadaje się do nalewania wina czerwonego, białego oraz szampana. Zmieści się w standardowej winotece lub lodówce.

Rozważania Christiana Moueixa na temat dekantacji:

"Osobiście preferuję dekantację zarówno dla win młodych, jak również dla dojrzalszych. W przypadku win dojrzałych dekantacja jest wyrazem szacunku, w przypadku win młodych jest wyrazem zaufania. Dekantacja win dojrzałych na chwilę przed podaniem spowoduje, że kolor i klarowność nie zostaną naruszone przez osady, które powstały w winie podczas przechowywania. Dekantacja młodych win na kilka godzin przed serwowaniem umożliwi winu rozwinięcie swojego bukietu, nabycie pewnego stopnia dojrzałości, który wino mogłoby osiągnąć tylko po wieloletnim przechowywaniu.“

KOD: RD145013

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!