Riedel

karafka dekantacyjna Big Apple

1 sztuka w opakowaniu

  • 333 zł
  • w magazynie 1 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

W stylu New York fashion, użyteczny dekanter może być stosowany do wszystkich rodzajów wina. Jest trochę jak "mała czarna". Big Apple pasuje do butelek Magnum, tzn. o pojemności 1,5 l.

Rozważania Christiana Moueixa na temat dekantacji:

"Osobiście preferuję dekantację zarówno dla win młodych, jak również dla dojrzalszych. W przypadku win dojrzałych dekantacja jest wyrazem szacunku, w przypadku win młodych jest wyrazem zaufania. Dekantacja win dojrzałych na chwilę przed podaniem spowoduje, że kolor i klarowność nie zostaną naruszone przez osady, które powstały w winie podczas przechowywania. Dekantacja młodych win na kilka godzin przed serwowaniem umożliwi winu rozwinięcie swojego bukietu, nabycie pewnego stopnia dojrzałości, który wino mogłoby osiągnąć tylko po wieloletnim przechowywaniu.“

KOD PRODUCENTA: 1460/14

O firmie Riedel

Riedel

Kieliszki marki Riedel łączą ponad 250-letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami i innowacjami. Firma zdobyła sławę w świecie profesjonalnych sommelierów i miłośników wina dzięki kieliszkom o kształcie podporządkowanym charakterowi wina. Produkty ze szklarni Riedel są gwarancją najwyższej klasy jakości, doskonałej funkcjonalności i wyjątkowego designu.

Kod: RD146014
Marka: Riedel
Kolor / wymiary: wys. 22,5 cm, V 2000 ccm
Materiał: nadaje się do zmywarki
produkcja maszynowa