Illy

Kapsułki kawy iperEspresso Lungo 21 szt.

  • 45,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: FF71854L
Marka: Illy

Opis produktu

Do ekspresów X9, X7.1, X1, Y3.2

Kapsułki illy Lungo 21 ks zawierają średnio paloną kawę i są odpowiednie do przygotowywania kawy w większych filiżankach. W celu przygotowania większego espresso z kapsułek Lungo nie trzema zmieniać ustawień ekspresu FrancisFrancis! X7.

Do przygotowania świetnego espresso potrzeba tylko 6 - 7 gramów wysokojakościowej mieszanki kawy. Jednak to nie wszystko - nie bez znaczenia są także inne czynniki, takie jak czas przygotowania, wzajemne oddziaływanie wody i kawy, temperatura a także zdolności barmana. Illy wszystko zmieściła w jednej kapsułce chronionej za pomocą pięciu patentów.

Kapsułki Iperespresso / Hyperespresso / działają na zasadzie parzenia i emulsji, w związku z czym mieszkanka osiąga niesamowite wyniki: intensywny, aksamitny smak oraz kremową konsystencję, która utrzymuje się przez długi czas. Przygotowanie kawy jest bardzo proste nawet dla osób, które nigdy tego nie robiły.

KOD PRODUCENTA: 71854L

O firmie Illy

Illy

Włoska marka illy szczyci się międzynarodową sławą dzięki produkcji kawy prażonej. Firma została założona już w roku 1993 i dziś oprócz kawy dostarcza również ekspresy do kawy na kapsułki. Dysponuje opatentowaną metodą podwójnej ekstrakcji i tworzy kawę za naciśnięciem jednego przycisku.