Wysoki garnek Multi-star 20 cm oryginał pro kolekcja® Fissler

Kod: FS08410320002
Outlet
Marka: Fissler
1 371 zł –42 %
Wysoki garnek Multi-star 20 cm oryginał pro kolekcja® Fissler
1 371 zł –42 % 793 zł
W magazynie (2 Szt)

Wysoki garnek Multi-star 20 cm original profi collection® zawiera:

 • 1x garnek
 • 1x pokrywa
 • 1x dziurkowana wkładka wewnętrzna (3,5 l) - durszlak/ sitko do gotowania na parze

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Gotowanie z minimalną ilością wody!
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Półmatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana ciężka pokrywa
 • Pokrywa z wewnętrznym zaokrągleniem - do soczystych potraw - Funkcja Condensate-plus
 • Obszerny uchwyt pokrywy i uchwyty garnka pozostają chłodne
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Zintegrowana wewnętrzna skala pomiarowa
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Nadaje się do zmywarki
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Garnek wysoki Multi-star dla profesjonalistów z oryginalnej serii pro collection® wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Półmatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy szybko znajdziesz optymalny i bezpieczny uchwyt, a Twoje ręce będą z dala od korpusu garnka, więc nie ma ryzyka poparzenia. Garnek jest wielofunkcyjny. W zestawie znajduje się wkładka wewnętrzna, która umożliwia gotowanie na parze. Ułatwi również przyrządzanie potraw, w których konieczne jest podsmażanie, takich jak makaron, warzywa czy mięso. Wystarczy wyjąć wewnętrzny pojemnik i już można podawać - sos lub wywar pozostaje w garnku, a Ty oszczędzasz dodatkowe naczynia. Można również używać garnka bez pojemnika wewnętrznego. Multi-star to gwiazda wśród garnków!

Projektanci skupili się na kształcie pokrywki, dlaczego więc nie podnieść poziomu końcowego smaku prostym detalem? Wewnętrzna krzywizna pokrywy pomaga skondensowanej parze wodnej wpływać z powrotem do garnka - dzięki czemu potrawy są bardziej soczyste i gotują się bardziej naturalnie. Wytrzymała pokrywa ściśle przylega do krawędzi garnka - gotowanie jest bardzo oszczędne pod względem czasu i energii, a przede wszystkim można gotować z minimalną ilością wody, ponieważ ilość wody jest wspomagana przez kondensację.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Dzięki zintegrowanej miarce możesz na bieżąco kontrolować, ile porcji ugotujesz tym razem. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać całą zawartość garnka. Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podaruj im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak prawdziwy szef kuchni!

Nasze wskazówki dotyczące energooszczędnego gotowania: Aby gotować energooszczędnie, należy znaleźć odpowiedni poziom intensywności grzania. Potrawy w garnku powinny być gotowane tylko delikatnie, z niewielką ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary sygnalizuje konieczność obniżenia temperatury! Podstawa CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki przed gotowaniem potrawy - wykorzystaj w pełni dużą akumulację ciepła aluminiowego rdzenia! Zawsze dobieraj rozmiar garnka do ilości składników, z którymi pracujesz. Jeśli przepis na to pozwala, zawsze używaj pokrywki - czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojedyncze garnki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4.34 kg
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Garnek
Rozmiar: 20 cm
Seria: Fissler original profi collection®
Margin: B
TOP: Best price

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie