Kod: ST1101037
Marka: Staub
Seria: Staub La Mer
Kolor / wymiary: morski / Ø 10 cm
Materiał: nadaje się do gotowania indukcyjnego
żeliwo Staub

Opis produktu

Garnek żeliwny to niezastąpiony pomocnik podczas duszenia, pieczenia, gotowania zup i potraw jednogarnkowych. Nowa seria La Mer (jak sama nazwa wskazuje) czerpie inspirację z morza i sprawia, że każdy stół staje się wyjątkowy.

Emaliowana powierzchnia wewnętrzna jest matowo czarna i zamknięty obieg pary oraz maleńkie wypustki na wewnętrznej stronie pokrywki stwarzają idealne warunki do powolnego gotowania i duszenia.

Słynni szefowie kuchni uwielbiają naczynia żeliwne Staub z powodu ich wyjątkowych właściwości: długiego utrzymywania temperatury, podkreślania smaku potraw oraz praktycznej niezniszczalności.

 • Wypustki na wewnętrznej stronie pokrywki do potraw przyrządzanych „na wolnym ogniu”
 • Łatwe gotowanie, idealne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych kucharzy
 • Naczynie z emaliowanego żeliwa, wyjątkowo trwałe, odporne na korozję, zachowujące kolory, odporne na stłuczenie, o idealnej przewodności cieplnej
 • Gładkie dno odpowiednie do wykorzystania na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych

  KOD PRODUCENTA: 110 10 37

  O firmie Staub

  Staub

  Francuska firma Staub od 1974 roku produkuje naczynia żeliwne znane na całym świecie. Wszystkie typowe produkty tej marki są nieprzywierające i wysoce odporne na szoki temperaturowe i zarysowania. Właśnie dlatego są one tak popularne i są obecnie sprzedawane w ponad 50 krajach.