ZWILLING

Garnek Ø 20 cm ZWILLING® Moment

z pokrywką ze stali nierdzewnej

 • 613 zł
 • w magazynie 2 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ZW66243200
Marka: ZWILLING
Seria: ZWILLING Moment
Kolor / wymiary: Ø 20 cm, obj. 3,5 l
Materiał: matowe
nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do zmywarki
szlachetna stal nierdzewna 18/10
żaroodporne uchwyty/rękojeści ze stali szlachetnej

Opis produktu

Naczynia ZWILLING® Moment w skrócie:

 • Naczynia najwyższej jakości ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonale szczelna pokrywka do energetycznie oszczędnego i zdrowego gotowania
 • Termoakumulacyjne dno SIGMA Classic + do efektywnego przewodzenia ciepła
 • Obszerne, nienagrzewające się, ergonomiczne ucha z matowej stali nierdzewnej
 • Wewnętrzna miarka do łatwiejszego pomiaru
 • Luksusowy, elegancki design, jedwabiście matowa powierzchnia
 • Szerokie brzegi do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, włącznie z indukcją
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Naczynia ZWILLING® Moment to doskonały wybór dla początkujących kucharzy. Dzięki minimalistycznemu designowi i purystycznemu podejściu do kształtów seria ta pasuje do wszystkich typów kuchni. Prosty, funkcjonalny styl i jedwabisty wygląd powierzchni sprawiają ponadczasowe wrażenie. Naczynia zostały zaprojektowane z zamiarem zapewnienia maksymalnej praktyczności i ułatwienia kucharzowi osiągnięcia doskonałego wyniku. Obszerne ucha zapewnią maksymalne bezpieczeństwo podczas gotowania.

Designerzy firmy ZWILLING J. A. Henckels wyposażyli garnki w termoakumulacyjne dno SIGMA Classic, które jest doceniane dzięki możliwości rozgrzania naczynia i następnego zmniejszenia mocy palnika. Taki sposób gotowania jest oszczędny pod względem energetycznym i pozwala chronić środowisko naturalne. Dno SIGMA Classic jest stworzone z trzech warstw. Wewnętrzna warstwa stali nierdzewnej 18/10 zapewnia łatwą konserwację, jest higieniczna, odporna na zarysowania i nie pochłania smaków ani zapachów. Gruby aluminiowy rdzeń akumuluje ciepło, a potem szybko i równomiernie je rozprowadza. Trzecia warstwa wykonana z najwyższej jakości magnetycznej chromowej stali umożliwia wykorzystanie na indukcji. Na wewnętrznej ściance naczynia znajduje się miarka objętości. Garnki z serii Moment mogą być użyte na wszystkich źródłach ciepła włącznie z płytą indukcyjną.

Mocną stroną tego naczynia jest również doskonale szczelna pokrywka ze stali nierdzewnej, dzięki której możliwe jest skrócenie czasu gotowania. Dzięki temu potrawa zachowa więcej witamin niż podczas powolnego gotowania. Nienagrzewające się ergonomiczne ucha są dostatecznie duże do wygodnego i bezpiecznego użytkowania. Szersza krawędź naczynia umożliwi precyzyjne wylewanie zawartości bez rozchlapywania.

  KOD PRODUCENTA: 66243-200

  O firmie ZWILLING

  ZWILLING

  Firma ZWILLING z Solingen dzięki 300-letniej historii zdobyła sławę skali światowej. Jej asortyment zawiera kute noże i nożyczki, eleganckie naczynia nierdzewne, akcesoria kuchenne i przyborniki do manicure. Wieloletni sukces marki ZWILLING tkwi przede wszystkim w używaniu bardzo dobrej jakości materiałów i nowoczesnej technologii produkcji.