ZWILLING

Garnek Ø 16 cm ZWILLING® Passion

z pokrywką ze stali nierdzewnej

 • 585,00 zł
 • w magazynie 2 szt.
  kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ZW66063160
Marka: ZWILLING
Seria: ZWILLING Passion
Kolor / wymiary: Ø 16 cm, obj. 2 l
Materiał: nadaje się do gotowania indukcyjnego
nadaje się do zmywarki
polerowane
szlachetna stal nierdzewna 18/10
żaroodporne uchwyty/rękojeści ze stali szlachetnej

Opis produktu

Naczynia ZWILLING® Passion w skrócie:

 • Naczynia najwyższej jakości ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonale szczelna pokrywka do energetycznie oszczędnego i zdrowego gotowania
 • Termoakumulacyjne dno SIGMA Classic + do efektywnego przewodzenia ciepła
 • Aluminiowy rdzeń wyjątkowo szybko rozprowadza absorbowane ciepło
 • Magnetyczna spodnia warstwa stali nierdzewnej umożliwiająca użycie na indukcji
 • Nienagrzewające się, ergonomiczne ucha / rękojeści z polerowanej stali nierdzewnej
 • Wewnętrzna miarka do łatwiejszego pomiaru
 • Luksusowy, elegancki design, powierzchnia z wysokim połyskiem
 • Szerokie brzegi do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Odpowiednie na wszystkie źródła ciepła
 • Można wykorzystać do zapiekania w piekarniku
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Naczynia z serii ZWILLING® Passion zostały zaprojektowane z naciskiem na jakość dokładnie tak, aby spotęgowały Państwa pasję gotowania. Połączenie najwyższej jakości materiału i jego mistrzowskiej obróbki rzemieślniczej sprawi, że przyrządzanie posiłku stanie się prawdziwym przeżyciem. Elegancka powierzchnia ze stali nierdzewnej o wysokim połysku zachęca do podawania w naczyniu bezpośrednio na stół. Przeznaczeniem serii Passion jest stać się elementem nowoczesnej kuchni i wzbudzić nie tylko ochotę na jedzenie, ale również na jego przyrządzanie.

Designerzy firmy ZWILLING J. A. Henckels wyposażyli garnki w termoakumulacyjne dno SIGMA Classic, które jest doceniane dzięki możliwości rozgrzania naczynia i następnego zmniejszenia mocy palnika. Taki sposób gotowania jest oszczędny pod względem energetycznym i pozwala chronić środowisko naturalne. Dno SIGMA Classic jest stworzone z trzech warstw. Wewnętrzna warstwa stali nierdzewnej 18/10 zapewnia łatwą konserwację, jest higieniczna, odporna na zarysowania i nie pochłania smaków ani zapachów. Gruby aluminiowy rdzeń akumuluje ciepło, a potem szybko i równomiernie je rozprowadza. Trzecia warstwa wykonana z najwyższej jakości magnetycznej chromowej stali umożliwia wykorzystanie na indukcji. Na wewnętrznej ściance naczynia znajduje się miarka objętości. Garnki z serii Passion mogą być użyte na wszystkich źródłach ciepła włącznie z płytą indukcyjną. Można je wykorzystać również do zapiekania w piekarniku.

Mocną stroną tego naczynia jest również doskonale szczelna pokrywka ze stali nierdzewnej, dzięki której możliwe jest skrócenie czasu gotowania. Dzięki temu potrawa zachowa więcej witamin niż podczas powolnego gotowania. Nienagrzewające się ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej są dostatecznie duże do wygodnego i bezpiecznego użytkowania. Szersza krawędź naczynia umożliwi precyzyjne wylewanie zawartości bez rozchlapywania. Garnki są wewnątrz gładkie, higieniczne, neutralne pod względem smakowym i łatwe do czyszczenia.

Uwaga: podczas używania w piekarniku należy zachować ostrożność i używać rękawicy kuchennej.

KOD PRODUCENTA: 66063-160

O firmie ZWILLING

ZWILLING

Firma ZWILLING z Solingen dzięki 300-letniej historii zdobyła sławę skali światowej. Jej asortyment zawiera kute noże i nożyczki, eleganckie naczynia nierdzewne, akcesoria kuchenne i przyborniki do manicure. Wieloletni sukces marki ZWILLING tkwi przede wszystkim w używaniu bardzo dobrej jakości materiałów i nowoczesnej technologii produkcji.