produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek niski 20 cm Passion Orange

Silargan®, ze szklaną pokrywką

Opis produktu

Naczynia z serii Passion Orange, krótki opis:

 • Praktyczne garnki do wszechstronnego użytku, w pięknych kolorach
 • Przystosowane do gotowania, duszenia, pieczenia, serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia
 • Wytrzymałe, energooszczędne dno przeznaczone jest do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych
 • Przystosowane do gotowania z małą ilością wody
 • Pokrywka wykonana z żaroodpornego szkła, przeznaczona do używania w piekarniku do temperatury 180°C
 • Pomysłowo poszerzone brzegi garnków zapewniające wygodne odcedzanie bez rozlewania
 • Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej uchwyty garnków minimalnie nagrzewają się podczas gotowania
 • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał, z którego wykonane są garnki, jest wyjątkowo twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki z systemem piętrowym do zaoszczędzenia miejsca
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Rewolucyjna seria Passion wprowadza do kuchni zaawansowaną technologię. Wytrzymałe, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki w znakomitych kolorach Passion idealnie nadają się nie tylko do gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Odważne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Niemiecka firma Silit wprowadziła na rynek praktyczne garnki najwyższej jakości Passion, wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej, ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są odpowiednie do gotowania z użyciem małej ilości wody, dlatego przygotowane przez Państwa potrawy zachowają więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom, garnki są idealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Passion są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje temperaturę, a wykorzystanie pomysłowych pokrywek oszczędzi Państwa cenną energię i czas.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość wykorzystania ich w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250°C. Ciężkie pokrywki zostały zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich wykonania użyto żaroodpornego szkła i wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej. Pokrywek można używać w piekarniku w temperaturze maks. 180°C.

Dzięki gładkiej powierzchni, garnki i pokrywki serii Passion są łatwe w konserwacji. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas pieczenia w piekarniku, do wkładania i wyjmowania naczyń, należy używać chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie należy chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie należy używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej powierzchni ceramicznej high-tech. Garnki wykonane z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń z długą żywotnością. Silit udziela na materiał Silargan® przedłużonej gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to odpowiedni materiał do produkcji naczyń, które są kamieniem milowy na drodze do zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej, nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2101299097

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu