Casserole Ø 28 cm oryginał profi kolekcja® Fissler

Kod: FS08413328000
995 zł –12 %
Casserole Ø 28 cm oryginał profi kolekcja® Fissler
995 zł –12 % 876 zł
W magazynie (3 Szt)

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Fissler original pro collection® cookware - made by professionals for professionals. Solidny Materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Gotowanie z minimalną ilością wody!
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych garnków
 • PółMatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na ścieranie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu rdzeniowi
 • Idealnie dopasowana ciężka pokrywa
 • Pokrywa z wewnętrznym zaokrągleniem - do soczystych potraw - Funkcja kondensat-plus
 • Obszerny uchwyt pokrywy i uchwyty pozostają chłodne
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać uchwytu do garnka
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste naLionanie bez kapania
 • Zintegrowana wewnętrzna skala pomiarowa
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Nagrody za wzornictwo i jakość KitchenInovation roku 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Oryginalna zapiekanka z serii pro collection® wykonana jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. PółMatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy z wody. Uchwyty i rączki w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy szybko znajdziesz optymalny i bezpieczny uchwyt , a Twoje ręce będą z dala od korpusu garnka, więc nie ma ryzyka poparzenia.

Projektanci skupili się na kształcie pokrywki, dlaczego więc nie podnieść poziomu końcowego smaku prostym detalem? Wewnętrzna krzywizna pokrywy pomaga skondensowanej parze wodnej wpływać z powrotem do garnka - dzięki czemu potrawy są bardziej soczyste i gotują się bardziej naturalnie. Wytrzymała pokrywa ściśle przylega do krawędzi garnka - gotowanie jest bardzo oszczędne pod względem czasu i energii, a przede wszystkim można gotować z minimalną ilością wody, ponieważ ilość wody jest wspomagana przez kondensację.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu rdzeniowi ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Dzięki zintegrowanej miarce możesz sprawdzić, ile porcji ugotowałeś tym razem. Połączenie między dnem a ścianami jest zawsze pełne w naczyniach Fissler, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy musisz śledzić garnkiem cały obwód naczynia. Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swoim bliskim, podarujesz im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak szef kuchni!

Nasze wskazówki dotyczące energooszczędnego gotowania: Aby gotować energooszczędnie, należy znaleźć odpowiedni poziom intensywności grzania. Potrawy w garnku powinny być gotowane tylko delikatnie, z niewielką ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary sygnalizuje konieczność obniżenia temperatury! Podstawa CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki przed gotowaniem potrawy - wykorzystaj w pełni dużą akumulację ciepła aluminiowego rdzenia! Zawsze dobieraj rozmiar garnka do ilości składników, z którymi pracujesz. Jeśli przepis na to pozwala, zawsze używaj pokrywki - czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy, 1 produkt Fissler jest sprzedawany na całym świecie!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Superbrand z Keenmiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób . Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za wzornictwo. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 Keyowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Keenmcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zapiekanki
Gwarancja: 2 lata
Właściwości: Nadaje się do indukcji
Rodzaj produktu: Rondel niski
Rozmiar: 28 cm
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: