Garnek niski Ø 24 cm family line Fissler

Kod: FS3312024
505 zł
W magazynie (1 Szt)

Garnek niski family line wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10, bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Specjalna powierzchnia garnków jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty i rączki w polerowanej konstrukcji pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania, doskonale pasują do dłoni, dzięki czemu przenoszenie naczyń jest bezpieczne. Czyste linie garnków ułatwiają ich utrzymanie i pasują do każdej kuchni. Zaokrąglona, szersza krawędź zapewnia wylewanie bez ściekania.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Linia rodzinna Fissler jest dostosowana do często zwariowanego życia rodzinnego. Trwała powierzchnia jest gotowa do codziennego przygotowywania gorących posiłków. W naczyniu można gotować na wszystkich źródłach ciepła, a nawet piec w piekarniku. Twoja rodzina będzie zachwycona przy stole nie tylko zawartością garnków, ale także ich atrakcyjnym wyglądem!

 • Praktyczny i solidny kształt
 • Satynowy wygląd - polerowane, matowe wykończenie
 • Garnki z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana płaska pokrywa ze stali nierdzewnej
 • Polerowany uchwyt pokrywy pozostaje chłodny
 • Komfortowe, polerowane uchwyty ze stali nierdzewnej są odporne na wysokie temperatury - nie ma potrzeby używania rękawic kuchennych
 • Odporność na ścieranie, zadrapania i odciski palców
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa SuperThermic odpowiednia do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Może być używany w piekarniku
 • Nadaje się do zmywarki

Garnek niski family line wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Specjalna powierzchnia garnków jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty i rączki w polerowanej konstrukcji pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania, doskonale pasują do dłoni, dzięki czemu przenoszenie naczyń jest bezpieczne. Czyste linie garnków ułatwiają ich utrzymanie i pasują do każdej kuchni. Zaokrąglona, szersza krawędź zapewnia wylewanie bez ściekania.

Idealnie płaskie dno SuperThermic jest odpowiednie do stosowania na wszystkich źródłach, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji . Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Niskie garnki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 2.13 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Rondel niski
Rozmiar: 24 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie