Casserole Ø 20 cm ZWIL LING® Moment

Kod: ZW66242200
629 zł –29 %
Casserole Ø 20 cm ZWIL LING® Moment
629 zł –29 % 449 zł
W magazynie (2 Szt)

Naczynia kuchenne ZWIL LING® Moment w pigułce:

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia kuchenne ZWIL LING® Moment w pigułce:

  • Najwyższej jakości naczynia kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej 18/10
  • Idealnie uszczelniona pokrywa zapewnia energooszczędne i zdrowe gotowanie
  • Dno typu sandwich SIGMA Classic dla efektywnego przewodzenia ciepła
  • Ergononomiczne, nienagrzewające się uchwyty o dużych rozmiarach, wykonane z Matowej stali nierdzewnej
  • Wewnętrzna skala ułatwiająca pomiar
  • Luksusowe, eleganckie wzornictwo, satynowe Matowe wykończenie
  • Szerokie brzegi dla łatwego i czystego naLionania
  • Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
  • Można myć w zmywarce

Garnki ZWIL LING® Moment to doskonały wybór dla początkujących kucharzy. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu i purystycznej koncepcji kształtów, seria ta nadaje się do wszystkich rodzajów kuchni. Prosty, funkcjonalny styl i satynowe wykończenie sprawiają ponadczasowe wrażenie. Garnki zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu maksymalnej praktyczności i ułatwieniu kucharzowi uzyskania doskonałego rezultatuza każdym razem

Projektanci firmy ZWIL LING J. A. Firma Henckels wyposażyła garnki w dno typu sandwich SIGMA Classic, które jest cenione za energooszczędną możliwość gotowania, gdzie po nagrzaniu naczynia można zmniejszyć dopływ energii, oszczędzając w ten sposób środowisko. Spód SIGMA Classic składa się z trzech warstw . Wewnętrzna warstwa ze stali nierdzewnej 18/10 zapewnia łatwą pielęgnację, jest higieniczna, odporna na zarysowania i nie wchłania smaków ani zapachów. Powerny aluminiowy rdzeń akumuluje ciepło, a następnie szybko i równomiernie je rozprowadza. Trzecia warstwa najwyższej jakości magnetycznej stali chromowej pozwala na stosowanie garnków na indukcji. Skala pomiarowa oznaczona jest na wewnętrznej ściance naczynia. Garnki z serii Moment mogą być używane na wszystkich źródłach ciepła, w tym na płytach indukcyjnych.

Kolejnym mocnym punktem tego naczynia ze stali nierdzewnej jest doskonale uszczelniająca pokrywa ze stali nierdzewnej, która umożliwia skrócenie czasu gotowania. W ten sposób składniki zachowują więcej witamin niż w przypadku wolniejszego gotowania. Ergononomiczne, nie palące się uchwyty są wystarczająco duże, aby zapewnić wygodną i bezpieczną obsługę. Szerszy brzeg pojemników umożliwia precyzyjne i bezwypadkowe wyLionanie zawartości.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zapiekanki
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: