produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek nierdzewny wysoki 28 cm

ze szklaną pokrywką

Opis produktu

Nierdzewne naczynia Style marki Silit wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10. Niesamowicie błyszcząca powierzchnia wewnętrzna sprawia, że naczynia wyglądają elegancko, ale również nowocześnie. Specjalne dno Silitherm® przeznaczone jest do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Materiał, z którego wykonane są garnki zachowuje ciepło, dzięki czemu oszczędzają Państwo cenną energię i czas, natomiast optymalna temperatura gwarantuje świetne rezultaty gotowania, duszenia lub pieczenia.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość wykorzystania ich w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250°C. Ciężkie pokrywki zostały zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich wykonania użyto żaroodpornego szkła i wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej. Można ich używać w piekarniku w temperaturze maks. 180°C. Dzięki pomysłowej pokrywce, możliwe jest kontrolowanie procesu gotowania bez jej unoszenia. Gładka powierzchnia naczyń sprawia, że bardzo łatwo się je czyści. Można myć w zmywarce.
  • Z polerowanej, nierdzewnej stali szlachetnej 18/10 ze spacjalnym dnem Silitherm®
  • Pokrywka wykonana z żaroodpornego szkła, przeznaczona do używania w piekarniku do temperatury 180°C
  • Materiał, z którego wykonane są garnki, zapobiega osadzaniu się bakterii oraz nie wpływa na smak i zapach przygotowywanych potraw
  • Dzięki gładkiej powierzchni, garnki są łatwe w konserwacji
  • Pomysłowo poszerzone brzegi garnków, zapewniające wygodne odcedzanie bez rozlewania
  • Ergonomiczne uchwyty ze stali nierdzewnej nadają się do piekarnika do 250°C
  • Przeznaczone jest do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych

Niemiecka marka Silit już od dziesięcioleci wyposaża miłośników gotowania w naczynia najwyższej jakości. Teraz przedstawia serię nierdzewnych garnków Style, które przeznaczone do gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi seria Style świetnie sprawdzi się w niekonwencjonalnie, jak i tradycyjnie urządzonych wnętrzach.

KOD: SL2103190912

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu