produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek nierdzewny do gotowania na parze 20 cm Style

ze szklaną pokrywką i nierdzewnym parownikiem

Opis produktu

Garnek nierdzewny do gotowania na parze Style zawiera:

  • 1x garnek Ø 20 cm
  • 1x szklana pokrywka
  • 1x wkładka

Garnek do gotowania na parze Style w zestawie ze specjalnie skonstruowaną wkładką z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki wkładce, woda nie będzie się przelewać. Nie potrzeba sitka. Wkładkę wystarczy wyciągnąć z garnka i zostawić do odcieknięcia. Nierdzewna wkładka jest higieniczna, nie wpływa na smak i zapach przygotowywanych potraw. Garnek zostanie doceniony przez wszystkich miłośników zdrowego stylu życia.

  • Z polerowanej, szlachetnej stali nierdzewnej 10/18 ze specjalnie zaprojektowanych dnem Silitherm®
  • Pokrywki z żaroodpornego szkła i stali nierdzewnej, odporne na temperatury do 180°C
  • Dzięki gładkiej powierzchni łatwy w konserwacji
  • Idealnie zaprojektowane brzegi dla wygodnego odcedzania bez rozlewania
  • Ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, nadają się do piekarnika do teperatury 250°C
  • Przeznaczone jest do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych

Naczynia nierdzewne Style marki Silit wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 w prostym designu. Niesamowicie błyszcząca powierzchnia wewnętrzna dodaje elegancji a także wpływa na nowoczesny wygląd. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu dnu Silitherm®, naczynie przeznaczone jest do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Garnki długo zachowują ciepło, dzięki czemu oszczędzą cenną energię i czas. Zatrzymaniem odpowiedniej temperatury gwarantują najlepsze rezultaty gotowania, duszenia, lub pieczenia.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250°C. Pokrywki zostały zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich wykonania użyto żaroodpornego szkła i wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej, można ich używać w piekarniku w temperaturze maks. 180°C. Dzięki dostatecznie dużemu otworowi w pokrywce można łatwo kontrolować proces gotowania bez konieczności jej podnoszenia. Garnki i pokrywki z serii Style dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji najwyższej jakości naczyń, prezentuje garnki najlepszej jakości z serii Style przeznaczone są do energooszczędnego gotowania. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi świetnie prezentują się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchniach.

KOD: SL2131257417

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu