Garnek 24 cm Premium One WMF

Kod: WM1789246040
832 zł –16 %
Garnek 24 cm Premium One WMF
832 zł –16 % 699 zł
W magazynie (2 Szt)

Szczegółowe wymiary:

 • ? 24 cm, H 5,6 l
 • masa całkowita 2,3 kg, bez pokrywy 1,7 kg
 • szerokość z uchwytami 34 cm
 • wysokość z pokrywą 18 cm, bez pokrywy 13,5 cm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Garnki z serii Premium One

 • Wysokiej jakości Materiały + pierwszorzędne wykonanie + doskonałe wzornictwo = garnki najwyższej jakości o długiej żywotności
 • Innowacyjna funkcja Cool+® - nienagrzewające się uchwyty naczyń i wyLionki
 • Uchwyty, rękojeści i uchwyty podczas gotowania pozostają chłodniejsze niż temperatura ciała
 • Garnki z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Keen wymaga konserwacji i jest odporny na zarysowania
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Pokrywki ze stali nierdzewnej z otworem do odprowadzania pary podczas gotowania
 • Garnki mogą być używane z pokrywkami do pieczenia w piekarniku do 250 °C
 • Podczas pracy w piecu należy używać rękawic ochronnych
 • Wyrafinowane, spłaszczone brzegi garnków zapewniają wygodne naLionanie bez rozLionania
 • Wyposażony w wewnętrzną skalę pomiarową
 • Możliwość układania w stosy - oszczędność miejsca w kuchni
 • Higieniczne, łatwe do czyszczenia
 • Można myć w zmywarce

Od tej pory nie ma powodu, aby nie wkładać palców do gotowania. Nowa 5-gwiazdkowa linia Premium One łączy w sobie wszystkie cechy niezbędne w nowoczesnej kuchni. Uzupełnia go opatentowana na świecie innowacja Cool+®, izolujące uchwyty, które podczas gotowania zawsze pozostają chłodniejsze niż temperatura ciała. Cool+ to znak rozpoznawczy wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Garnki Premium One wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Wyraziste kształty w połączeniu z polerowaną powierzchnią wyglądają nowocześnie i ponadczasowo. Pokochasz je za ich funkcjonalność, jakość Materiałów i wykonania. Bardzo praktyczne są opatentowane, nie powodujące pieczenia uszy Cool+®. Podczas gotowania będą one nadal chłodniejsze od temperatury ciała, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Zaletą garnków Premium One ze stali nierdzewnej jest zastosowanie uniwersalnego dna TransTherm®, które nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Garnki nadają się więc doskonale do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą być również używane do podgrzewania i pieczenia w piekarnikudo 250 °C.

Dzięki opatentowanej funkcji Cool+® uchwyty misek ze stali nierdzewnej nie przywierają podczas gotowania. Miłym szczegółem jest otwór w pokrywie, który pozwala na kontrolowane wydostawanie się pary z garnka podczas gotowania. Pokrywa nie odskakuje, a woda nie przeLiona się. Dzięki wytrzymałemu Materiałowi Premium One może być używany również do pieczenia w piekarniku. W tym przypadku konieczne jest używanie rękawic ochronnych do pracy z gorącymi naczyniami.

Premium One posiada również szeroki, zakrzywiony brzeg ułatwiający naLionanie zawartości. Zapobiega to niepożądanemu kapaniu lub spływaniu cieczy po zewnętrznych ściankach naczynia. Wewnętrzna skala pomiarowa ułatwia odmierzanie optymalnej ilości płynu. Garnki są łatwe do czyszczenia, oczywiście można je myć w zmywarce.

Informacje o zastosowanym Materiale

WMF wykorzystuje do produkcji większości swoich garnków stal nierdzewną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" w nazwie oznacza chrom, natomiast pozostała część nazwy "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Nazwa tego Materiału trafnie odnosi się do dodatkowego błyszczący wygląd garnków, które jest spowodowane stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to Materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® jest pięknie błyszczący i łatwy do czyszczenia.

Keenmiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest z serią garnków Premium One spod pióra projektanta Petera Rammingera.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pojedyncze garnki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Garnek
Rozmiar: 24 cm
Seria: WMF Premium One

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: