produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek 24 cm Nature Colours Black

Silargan®, pokrywka nierdzewna z systemem przesuwnym

Opis produktu

Naczynia serii Nature Colours, krótki opis:

 • Naczynia do zdrowego gotowania, pieczenia, serwowania czy przechowywania przygotowanego jedzenia
 • Pokrywki ze stali nierdzewnej z silikonowymi uchwytami przystosowanymi do używania w piekarniku w temperaturze maks. 180 °C
 • Przesuwny system pokrywki do doskonałej kontroli odparowywania i łatwego zlewania
 • Grube dno do gotowania energooszczędnego, przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Odporne na temperaturę, nienagrzewające się ucha/uchwyty ze stali nierdzewnej
 • z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest niezwykle twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki, łatwo się czyści
 • Idealnie zaprojektowane brzegi do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki mają system piętrowy, dzięki czemu oszczędzają miejsce
 • Można myć w zmywarce do naczyń

Innowacyjna seria Nature Colours wprowadza do kuchni nowy, modny kolor bieli, elegancką czerń i czarujące naturalne kolory: zielony Ocean Green i niebieski Mountain Blue. Wytrzymałe, a jednocześnie eleganckie i praktyczne garnki Nature Colours są zrównoważonym połączeniem elegancji i praktycznej formy. Są idealne nie tylko do zdrowego gotowania, ale również do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Piękne kolory ożywią dom i zmienią zwykłe gotowanie w przyjemność.

Niemiecka firma Silit, wieloletni lider w produkcji najwyższej jakości naczyń, prezentuje garnki najlepszej jakości serii Nature Colours wykonane z unikalnego materiału Silargan®. Ten wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni jest bardzo wytrzymały, twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są przystosowane do gotowania z użyciem małej ilości wody. Przygotowane potrawy zachowują więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom są bowiemidealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Nature Colours są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywekoszczędza cenną energię i czas.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250 °C. Wzrok przyciągają masywne pokrywki zaprojektowane w celu energooszczędnego gotowania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej. Pokrywki są perforowane w celu zapewnienia ujścia pary i posiadają przesuwny system do doskonałej kontroli podczas gotowania. Z pomocą pokrywek można odcedzać bezpiecznie bez użycia cedzaka. Silikonowe uchwyty natomiast chronią przed poparzeniem i jednocześnie ułatwiają odcedzanie.

Garnki i pokrywki serii Nature Colours, dzięki gładkiej powierzchni i możliwości rozmontowania systemu do odcedzania, łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit udziela na materiał Silargan® gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2102291466

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu