produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek 22 cm Vitaliano Marrone

Silargan®, z pokrywką szklaną

Opis produktu

Naczynia serii Vitaliano, krótki opis:

 • Dobre jakościowo, wytrzymałe i bardzo eleganckie garnki ze stożkowymi liniami w modnych kolorach
 • Idealne naczynia do energooszczędnego gotowania z użyciem małej ilości wody
 • Przystosowane do gotowania, pieczenia, serwowania i przechowywania jedzenia
 • Pokrywki wykonane ze szkła żaroodpornego, przystosowane do zapiekania w piekarniku do temperatury 180°C
 • Ucha / uchwyty z polerowanej stali nierdzewnej podczas gotowania minimalnie się nagrzewają
 • Idealnie poszerzone brzegi garnków do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Z unikalnego opatentowanego materiału Silargan®
 • Materiał jest wyjątkowo twardy, odporny na zarysowania, ekstremalnie gładki i łatwo się czyści
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki z systemem piętrowym dla zaoszczędzenia miejsca
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Do dyspozycji w 4 kolorach: waniliowy, brązowy, czarny, specjalny czerwony

Naczynia Vitaliano prezentują wyjątkową mieszankę jakości, innowacyjnych funkcji i doskonałej estetyki nowocześnie pojmowanego śródziemnomorskiego designu. Seria Vitaliano została zainspirowana stylem życia na południu. Masywne, ale jednocześnie eleganckie garnki ze stożkowymi liniami i żywymi kolorami wskazują na włoski rozmach. Nawet na przestrzeni lat nie tracą swojego blasku.

Naczynia Vitaliano sąidealnenie tylkodo gotowania, ale także doserwowania i przechowywaniaprzygotowanego jedzenia. Te garnki najwyższej jakości są wykonanez unikalnego materiału Silargan®. Chodzi o wyjątkowy materiał o gładkiej ceramicznej powierzchni, który jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiałSilargan® gwarancji na 30 lat!

Garnki są przystosowane do gotowania z użyciem małej ilości wody. Przygotowane potrawy zachowują więcej witamin, substancji mineralnych, naturalny kolor i charakterystyczny aromat. Dzięki wykorzystanym materiałom są bowiem idealnie przystosowane do pieczenia i gotowania z dużą wydajnością energetyczną. Garnki Vitaliano są wykonane z jednego kawałka stali, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywek oszczędza cenną energię i czas.

Następną zaletą garnków z tej serii jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki posiadają stabilne, ergonomiczne ucha z polerowanej stali nierdzewnej, które wytrzymują temperatury do 250 °C. Ciężkie pokrywki zostały zaprojektowane do energooszczędnego gotowania. Do ich produkcji użyto żaroodpornego szkła i dobrej jakości polerowanej stali nierdzewnej, można ich używać w piekarniku w temperaturze maks. 180 °C.

Garnki i pokrywki serii Vitaliano dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce. Dostępne w kolorze waniliowym, brązowym, czarnym i wyjątkowym czerwonym Vitaliano, który się wyraźnie zmienia. W ciemniejszym pomieszczeniu i przy sztucznym oświetleniu jest ciemny, natomiast w świetle dziennym jest jasnoczerwony.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

Firma Silit opracowała unikalny materiał Silargan® produkowany za pomocą najnowocześniejszej technologii. Silargan® prezentuje doskonałą syntezę specjalnej ferromagnetycznej stali i bardzo odpornej high-tech ceramicznej powierzchni. Garnki z Silarganu® są ucieleśnieniem najwyższej jakości naczyń, które cechują się długim okresem żywotności. Silit daje na materiał Silargan® dłuższą gwarancję na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® są wytrzymałe i odporne na zarysowania. Silargan® to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL0322184911

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu