produkt nie jest już w sprzedaży

Garnek 20 cm Vision

Silargan® e30, z dopasowaną szklaną pokrywką

Opis produktu

Naczynia serii Vision, krótki opis:

 • Naczynia dla najbardziej wymagających, o długiej żywotności, wykonane z nadzwyczaj twardego materiału
 • Ponadczasowy design, niezniszczalne, odporne na zarysowania, łatwo się je czyści
 • Przystosowane do gotowania, pieczenia, serwowania i przechowywania jedzenia
 • Pokrywki z żaroodpornego szkła i stali nierdzewnej, przystosowane do używania w piekarniku do temperatury 180 °C
 • Wypukły kształt pokrywki umożliwia ściekanie odparowanej wody z powrotem do garnka
 • Nadzwyczaj mocne, energooszczędne dno do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
 • Odporne na ciepło, ergonomiczne ucha / uchwyty z polerowanej stali nierdzewnej
 • Poszerzone brzegi garnków do wygodnego odcedzania bez rozlewania
 • Z unikalnego, opatentowanego materiału Silargan® e30 (wzbogacony Silargan® ze zwiększoną odpornością)
 • Nie zawiera niklu, idealny dla alergików
 • Garnki maja system piętrowy dla zaoszczędzenia miejsca
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • Seria naczyń Vision otrzymała prestiżową nagrodę za design: Red Dot Design Award

Niezniszczalne naczynia z serii Vision cechują się aktualnym, a jednocześnie ponadczasowym designem, który pasuje do wszystkich kuchni. Ich wysoki połysk nada elegancji domowi. Są idealne nie tylko do gotowania, ale także do serwowania i przechowywania przygotowanego jedzenia. Niemiecka firma Silit produkuje je z unikalnego materiału Silargan® e30. Ten materiał najwyższej jakości z gładką ceramiczną powierzchnią jest bardzo wytrzymały, dzięki wielokrotnemu wypalaniu nadzwyczaj twardy i odporny na zarysowania. Silit udziela na materiał Silargan® e30 gwarancji na 30 lat!

Garnki są doskonale przystosowane do energooszczędnego pieczenia i gotowania. Są wykonane z jednego kawałka stali z nadzwyczajnie grubym dnem, dlatego też ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Unikalny materiał Silargan® e30 długo utrzymuje ciepło, w ten sposób również dzięki wykorzystaniu pomysłowych pokrywek oszczędza cenną energię i czas.

Dzięki praktycznym pokrywkom w garnkach można zdrowo gotować z wykorzystaniem małej ilości wody. Masywne pokrywki są całkowicie szczelne. Są przezroczyste, w ten sposób umożliwiają kontrolę procesu gotowania bez potrzeby ich podnoszenia. Co więcej, pokrywki są wypukłe w kierunku do wewnątrz, dzięki temu skroplona woda skapuje z powrotem do garnka i nawilża przygotowywaną potrawę. Przygotowane jedzenie dzięki zdrowemu sposobowi gotowania zachowuje więcej witamin i substancji mineralnych.

Następną zaletą garnków z serii Vision jest możliwość ich wykorzystania w piekarniku. Garnki mają ergonomiczne ucha ze stali nierdzewnej i są odporne na temperatury do 250 °C. Do produkcji pokrywek użyto żaroodpornego szkła i wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej, można ich używać w piekarniku w temperaturze maks. 180 °C. Projektanci firmy Silit wyposażyli pokrywki w wygodne, masywne uchwyty nierdzewne, co nadaje im perfekcyjnynowoczesny wygląd.

Garnki i pokrywki serii Vision dzięki gładkiej powierzchni łatwo się czyści. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce.

Ostrzeżenie:

 • Podczas używania w piekarniku należy wykorzystać do manipulacji naczyniami chwytaków do gorących garnków.
 • Gorących pokrywek nie chłodzić gwałtownie, aby nie doszło do uszkodzenia pod wpływem szoku termicznego.
 • Do czyszczenia nie używać abrazyjnych (ściernych) gąbeczek lub szczoteczek.

Na temat wykorzystanego materiału i technologii:

NIE JEST TO POWIERZCHNIA NIEPRZYWIERAJĄCA! Do smażenia zawsze należy używać oleju lub innego rodzaju tłuszczu! Puste naczynie z tłuszczem lub olejem rozgrzać na 3/4 mocy kuchenki, a następnie NATYCHMIAST zmniejszyć temperaturę do 1/3 mocy lub mniej. Naczynia świetnie przewodzą ciepło, mniejsza temperatura jest wystarczająca do dopieczenia posiłku. Wystarczy po prostu pozostawić potrawę tak długo, aż zarumieni się jej spodnia część, wtedy bez problemu mięso lub inna przyrządzana potrawa odklei się od dna.

Firma Silit, która opracowała wyjątkowy materiał Silargan®, obecnie tę przełomową technologię jeszcze bardziej udoskonaliła. Materiał chroniony marką Silargan® e30 prezentujeudoskonaloną syntezę specjalnej stali ferromagnetycznej i szczególnej high-tech ceramicznej powierzchni. W porównaniu z klasycznym Silarganem® materiał ten jest jeszcze bardziej odporny dzięki wielokrotnemu wypalaniu. Garnki z Silarganu® e30 są ucieleśnieniem wysokiej jakości naczyń, które cechują się długą żywotnością, ponad 80 lat doświadczenia. Silit udziela na materiałSilargan® e30 gwarancji na 30 lat!

Naczynia wykonane z Silarganu® e30 są wytrzymałe i nadzwyczaj odporne na zarysowania. Silargan® e30 to najbardziej odpowiedni materiał do produkcji naczyń w celu zapewnienia zdrowego odżywiania i świadomego stylu życia. Jest neutralny w smaku. Co więcej nie zawiera niklu. Jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików.

KOD: SL2102204503

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!