Emile Henry

Forma do pieczenia chleba tostowego czerwona Burgundy

  • 355,00 zł
  • w magazynie 1 szt.
    kolejne sztuki: na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: EH345504
Marka: Emile Henry
Seria: Emile Henry Burgundy
Kolor / wymiary: czerwony Burgundy / 24 x 15 x 12 cm, obj. 2 l
Materiał: można trzymać w zamrażalniku
można używać w mikrofalówce
nadaje się do piekarnika do 300°C
nadaje się do zmywarki

Opis produktu

Ciepły, pulchny chleb z chrupiącą skórką, puszyste bagietki paryskie i lekkie tosty. Nie uwierzyliby Państwo, ile autentycznej radości może sprawić śniadanie z domowym pieczywem. Tradycyjnemu przygotowaniu trzeba poświęcić wprawdzie trochę czasu, nagrodą jednak będzie zachwyt nad chrupiącym pieczywem, w którym będzie można wyczuć pasję i troskę. Jeżeli dodadzą Państwo do tego domowy dżem czy świeże masło, śniadanie szybko stanie się w Państwa domu ulubionym i najbardziej wyczekiwanym posiłkiem. Odkrywanie domowego pieczywa na nowo to powrót do tradycji – do czasów, kiedy prawdziwy dom pachniał świeżym chlebem.

Ceramiczna forma do pieczenia chleba umożliwi Państwu domowe pieczenie chleba z doskonałym rezultatem. Nieważne, czy będzie to chleb tostowy, bezglutenowy czy żytni, zawsze będzie miał chrupiącą skórkę i delikatny miąższ. Żaroodporna ceramiczna forma z wypukłą pokrywką zapewni odpowiedni stopień wilgotności podczas pieczenia. Małe otwory w dolnej części i w pokrywce umożliwią ciastu wyrosnąć i wytworzyć suchą i chrupiącą skórkę. Ciasto się nie przypali dzięki karbowanemu dnu. Ucha na pokrywce ułatwią pracę z naczyniem.

Chleb można kroić bezpośrednio w formie, specjalna ceramika wytrzyma nawet krojenie ostrym kuchennym nożem.

Każdy egzemplarz Emile Henry jest oryginałem: wykonane są ręcznie ze stuprocentowo naturalnego materiału, co pozwala czerpać autentyczną przyjemność z kuchni francuskiej i sztuki korzystania z życia. Wysokiej jakości glina z Burgundii jest razem z glazurą wypalana w temperaturze 1100°C. Dlatego naczynia Emile Henry Flame® są odporne na uderzenia i zarysowania, co umożliwia nie tylko pieczenie w nich, ale również porcjowanie i serwowanie dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry można natychmiast po wyjęciu z zamrażalnika włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Wszystkie naczynia Emile Henry posiadają trwałe kolory i można je oczywiście myć w zmywarce.

KOD PRODUCENTA: EH345504

O firmie Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry to tradycyjna francuska marka produkująca oryginalną burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Jej produkty z Burgundii czasem zaczęły pojawiać się w kuchniach poza krajem koguta galijskiego i są obecnie postrzegane jako idealne połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnego podejścia.