produkt nie jest już w sprzedaży

Forma do ciasta czerwona Burgundy Ø 28 cm

Opis produktu

Drobne detale w roli głównej: eleganckie kształty, subtelne linie i gładkie dno. Forma do ciasta z falistym brzegiem to jeden z najbardziej lubianych kształtów. Dzięki wysokim brzegom forma jest odpowiednia również do wielowarstwowych domowych ciast, quiche'ów i tortów. Wybierać mogą Państwo spośród wielu kolorów, które są związane z francuskimi tradycjami i pasjami. Formy staną się wiernymi przyjaciółmi, ponieważ nie pozostaną zamknięte w kuchni, ale za każdym razem przyniosą Państwa rodzinie i gościom radość i zaskoczenie prosto na stół. Upieczone w nich ciasta smakują i wyglądają po prostu wspaniale.

Naczynia Emile Henry dzięki zastosowaniu technologii High Resistance® są odporne na uderzenia i zarysowania, dlatego nadają się nie tylko do pieczenia, ale również do porcjowania i serwowania dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry po wyjęciu z zamrażalnika można natychmiast włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Naczynia z tej serii nie są przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak kuchenki gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia firmy Emile Henry można myć w zmywarce. Wytrzymują temperaturę do 270 °C.

Emile Henry jest tradycyjną francuską firmą, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w burgundzką ceramikę wysokiej jakości. Wszystkie produkty w dużej części wytwarzane są ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest oryginałem. Symbol wybity od spodu - np. JN3 nie jest numerem produkcyjnym Twojego dzbanka lub formy. Chodzi o podpis rzemieślnika i jednocześnie ulotne wspomnienie chwili zrodzenia wyrobu we francuskim mieście Marcigny.

KOD: EH346028

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu