Kod: NW90377
Marka: Nordic Ware
Seria: Nordic Ware Premier Gold Collection
Kolor / wymiary: złoty / dł. 28,5 cm, szer. 16 cm, wys. 7 cm, obj. 1,4 l, masa 0,54 kg
Materiał: lite aluminium
nadaje się do piekarnika do 200°C
nie nadaje się do mycia w zmywarce
powierzchnia nieprzywierająca

Opis produktu

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości! Intensywnie pracujemy nad dokładnym opisem, który znajdzie się tutaj już wkrótce. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym produkcie, prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu 800 012 033. Tam z pewnością otrzymają Państwo odpowiedź na każde nurtujące pytanie.

Amerykańska marka Nordic Ware, znana przede wszystkim ze wspaniałych form i akcesoriów do pieczenia, zasłynęła wśród profesjonalnych cukierników i amatorów domowych wypieków szczególnie dzięki kultowym formom do babki Bundt® z litego aluminium. Oprócz szerokiej gamy form i praktycznych przyborów do pieczenia marka oferuje między innymi oryginalne patelnie śniadaniowe, akcesoria do zdobienia i przechowywania słodkich przysmaków, a także naczynia do gotowania.

Wszystkie produkty Nordic Ware łączy jedno – inspirująca historia o spełnionym amerykańskim śnie dwojga młodych ludzi, którzy mając 500 dolarów w kieszeni, kilka dobrych pomysłów i determinację, zdecydowali się w 1946 roku założyć niewielką rodzinną firmę w mieście Minneapolis w stanie Minnesota. Dzisiaj formę do babki Bundt® marki Nordic Ware można znaleźć w ponad 70 milionach domów na całym świecie!

KOD PRODUCENTA: 90377

O firmie Nordic Ware

Nordic Ware

Amerykańska marka Nordic Ware jest synonimem charakterystycznych form do pieczenia i pomocników kuchennych. Rodzinną firmę założył w 1946 roku Amerykanin ze szwedzkimi korzeniami Henry David Dalquist. Wśród gospodyń domowych oraz profesjonalnych kucharzy i kucharek marka Nordic Ware stała się znana dzięki kultowym formom Bundt® z aluminium, które znajdują się obecnie w ponad 70 milionach gospodarstw domowych!