produkt nie jest już w sprzedaży

Forma do babki bochenek Heritage Loaf Bundt® złota

lite aluminium z powierzchnią nieprzywierającą

Opis produktu

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości! Intensywnie pracujemy nad dokładnym opisem, który znajdzie się tutaj już wkrótce. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym produkcie, prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pod numerem telefonu 800 012 033. Tam z pewnością otrzymają Państwo odpowiedź na każde nurtujące pytanie.

Amerykańska marka Nordic Ware, znana przede wszystkim ze wspaniałych form i akcesoriów do pieczenia, zasłynęła wśród profesjonalnych cukierników i amatorów domowych wypieków szczególnie dzięki kultowym formom do babki Bundt® z litego aluminium. Oprócz szerokiej gamy form i praktycznych przyborów do pieczenia marka oferuje między innymi oryginalne patelnie śniadaniowe, akcesoria do zdobienia i przechowywania słodkich przysmaków, a także naczynia do gotowania.

Wszystkie produkty Nordic Ware łączy jedno – inspirująca historia o spełnionym amerykańskim śnie dwojga młodych ludzi, którzy mając 500 dolarów w kieszeni, kilka dobrych pomysłów i determinację, zdecydowali się w 1946 roku założyć niewielką rodzinną firmę w mieście Minneapolis w stanie Minnesota. Dzisiaj formę do babki Bundt® marki Nordic Ware można znaleźć w ponad 70 milionach domów na całym świecie!

KOD: NW90377

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!