produkt nie jest już w sprzedaży

Filiżanka do espresso Michalsky

ze spodkiem

Opis produktu

Kto z nas nie lubi odpocząć z filiżanką kawy lub herbaty? Naczynia porcelanowe Michalsky powstały właśnie z myślą o takich chwilach. Łączą klasyczne kształty WMF i współczesne linie. Michalsky zmienia podejście do rytuały picia herbaty. Porcelana z nowoczesnym designem może równie dobrze służyć do stylowego podawania herbaty, jak i kawy. Biały kolor i proste linie są wyznacznikami ponadczasowego designu. Warto zwrócić uwagę na czarny pasek na spodkach, charakterystyczny dla wzornictwa całej kolekcji Michalsky.

Filiżanka do kawy Michalsky - krótki opis:

  • Wykonana z wysokiej jakość białej porcelany
  • Objętość 70 ml
  • Spodek z delikatną czarną linią
  • Odporna na zarysowanie
  • Można myć w zmywarce
  • Średnica spodka 12 cm

Ponadczasowa kolekcja sztućców Michalsky wyraża współczesny, miejski styl życia. Jest nową interpretacją designu marki WMF z lat dwudziestych. Powstała z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią połączenie światowej mody, współczesnego designu i klasycznego stylu spożywania posiłków. Nadaje się na każdą okazję.

Powstała we współpracy ze światowej sławy projektantem Michaelem Michalskym. Łączy archetypiczne formy odwołujące się do spuścizny marki WMF i geometryczne, linearne kształty nowoczesności. Każdy poszczególny element został osobno zaprojektowany, z akcentem na stronę wizualną, ale przede wszystkim na wygodę i wrażenia w trakcie użytkowania. Razem tworzą zachwycającą, harmonijną całość.

Seria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze standardami Michaela Michalsky i WMF. Kolekcja obejmuje sztućce nierdzewne ze stali Cromargan protect®, białą porcelanę, szklanki i kieliszki ze szkła kryształowego oraz akcesoria z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®. Całość łączy jednolity, zapierający dech w piersi design.

Mieszkający w Berlinie Michael Michalsky jest jednym z najlepszych niemieckich projektantów, znanym z designu „lifestyle” i prób łączenia mody z muzyką. Po szkole średniej studiował na College of Fashion w Londynie. Rozpoczynał karierę jako kierownik konstrukcji w niemieckiej firmie Levi Strauss & Co. Następnie pracował w firmie Adidas, gdzie przez sześć lat był dyrektorem kreatywnym. Zakres jego działalności obejmuje design produktów i wnętrz, modę firmową, inscenizacje. Współpracuje również z artystami o międzynarodowej sławie.

Jego nazwisko związane jest z wieloma światowymi markami, m.in. MCM, Tchibo, czy Kappa China. Ma również swoją własną markę modnej odzieży Michalsky. Od roku 2009, kiedy założył agencję Michalsky Designlab, z jego usług korzystają klienci z całego świata i różnych gałęzi przemysłu. Współpracował ze znanymi firmami, np. Sony, DHL, Disney i BMW.

KOD: WM0650849440

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu