Thomas

Dzbanek kombi Loft

  • 301 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: TH1190080000114150
Marka: Thomas
Seria: Thomas Loft
Designer: Queensberry Hunt
Kolor / wymiary: Ø 11,5 cm, wys. 21 cm, szer. 19 cm, obj. 1,15 l
Materiał: można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
porcelana Rosenthal Thomas

Opis produktu

Dzbanek kombi Thomas Loft łatwo się napełnia. Odpowiedni do podawania herbaty lub kawy. Gładka, porcelanowa pokrywka gwarantuje, że napój dłużej zachowa ciepło. Wąski lejek umożliwia nalewanie bez kapania, dostatecznie duże ucho ułatwia manipulację. Proste linie dzbanka kombi Loft i żłobiona struktura powierzchni sprawiają, że dzbanek będzie praktyczną ozdobą zastawionego stołu.

Porcelanowa seria Loft:

  • Wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany
  • Delikatny, elegancki styl i proste linie
  • Czysta, biała porcelana gwarantuje efektowną prezentację posiłków
  • Niesamowita harmonia kształtów i struktur widoczna na powierzchni porcelany
  • Praktyczna, można w efektywny sposób łączyć z innymi produktami Thomas oraz przechowywać naczynia jedno w drugim
  • Odpowiednia do kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń

Seria Loft niemieckiej marki Thomas wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany to kolekcja nowoczesna i praktyczna, która zadowoli znawców, a także codziennych użytkowników. Niektóre sztuki zostały zaopatrzone w unikalną, lekko karbowaną powierzchnię sprawiającą rewelacyjne wrażenie. Porcelana cieszy oko i jest niesamowicie przyjemna w dotyku.

Porcelana Loft posiada w ofercie naczynia okrągłe, owalne i kanciaste. Różne kształty i rozmiary talerzy, filiżanek lub mis poszerzają możliwości użycia całej serii. Pojedyncze sztuki porcelany można dowolnie łączyć, wedle gustu lub potrzeby. Kiedy w grę wchodzi eleganckie śniadanie, obiad, przekąska lub wystawna kolacja składająca się z kilku dań, porcelana Loft wyjdzie naprzeciw Państwa wysokim oczekiwaniom. Dla harmonii w domowym zaciszu i gustownie zastawionego stołu.

Porcelana Thomas, produkowana pod banderą grupy Rosenthal, jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Odpowiednia do kuchenki mikrofalowej oraz zmywarki do naczyń.

KOD PRODUCENTA: 11900-800001-14150

O firmie Thomas

Thomas

Porcelana pierwszej klasy jakości Thomas zdobywa serca młodych ludzi dzięki przemyślanemu designu i zastosowaniu nowoczesnych odcieni kolorów. Ich porcelana zachęca do kreatywnej dekoracji stołu. Proste kształty nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki delikatnym liniom łatwo się kombinuje.