Wyprzedaż
-25 %

WMF

Dzbanek do mleka / śmietanki Michalsky

  • 226,00 zł 170,00 zł
  • w magazynie 1 szt.
    kolejne sztuki: niedostępne, wyprzedano
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: WM0650869440
Marka: WMF
Seria: WMF Michalsky
Designer: Michael Michalsky
Kolor / wymiary: obj. 180 ml
Materiał: nadaje się do zmywarki
porcelana WMF

Opis produktu

Kto z nas nie lubi odpocząć z filiżanką kawy lub herbaty? Naczynia porcelanowe Michalsky powstały właśnie z myślą o takich chwilach. Łączą klasyczne kształty WMF i współczesne linie. Michalsky zmienia podejście do rytuały picia herbaty. Porcelana z nowoczesnym designem może równie dobrze służyć do stylowego podawania herbaty, jak i kawy. Biały kolor i proste linie są wyznacznikami ponadczasowego designu. Warto zwrócić uwagę na czarny pasek na spodkach, charakterystyczny dla wzornictwa całej kolekcji Michalsky.

Dzbanek do mleka / śmietanki Michalsky - krótki opis:

  • Wykonany z wysokiej jakość białej porcelany
  • Objętość 180 ml
  • Odporny na zarysowanie
  • Można myć w zmywarce

Ponadczasowa kolekcja sztućców Michalsky wyraża współczesny, miejski styl życia. Jest nową interpretacją designu marki WMF z lat dwudziestych. Powstała z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią połączenie światowej mody, współczesnego designu i klasycznego stylu spożywania posiłków. Nadaje się na każdą okazję.

Powstała we współpracy ze światowej sławy projektantem Michaelem Michalskym. Łączy archetypiczne formy odwołujące się do spuścizny marki WMF i geometryczne, linearne kształty nowoczesności. Każdy poszczególny element został osobno zaprojektowany, z akcentem na stronę wizualną, ale przede wszystkim na wygodę i wrażenia w trakcie użytkowania. Razem tworzą zachwycającą, harmonijną całość.

Seria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze standardami Michaela Michalsky i WMF. Kolekcja obejmuje sztućce nierdzewne ze stali Cromargan protect®, białą porcelanę, szklanki i kieliszki ze szkła kryształowego oraz akcesoria z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®. Całość łączy jednolity, zapierający dech w piersi design.

Mieszkający w Berlinie Michael Michalsky jest jednym z najlepszych niemieckich projektantów, znanym z designu „lifestyle” i prób łączenia mody z muzyką. Po szkole średniej studiował na College of Fashion w Londynie. Rozpoczynał karierę jako kierownik konstrukcji w niemieckiej firmie Levi Strauss & Co. Następnie pracował w firmie Adidas, gdzie przez sześć lat był dyrektorem kreatywnym. Zakres jego działalności obejmuje design produktów i wnętrz, modę firmową, inscenizacje. Współpracuje również z artystami o międzynarodowej sławie.

Jego nazwisko związane jest z wieloma światowymi markami, m.in. MCM, Tchibo, czy Kappa China. Ma również swoją własną markę modnej odzieży Michalsky. Od roku 2009, kiedy założył agencję Michalsky Designlab, z jego usług korzystają klienci z całego świata i różnych gałęzi przemysłu. Współpracował ze znanymi firmami, np. Sony, DHL, Disney i BMW.

KOD PRODUCENTA: 06.5086.9440

O firmie WMF

WMF

Marka WMF jest synonimem niemieckiej precyzji, tradycji, nowoczesnych technologii i trendów. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom doskonałego sprzętu do gotowania i serwowania. Ergonomiczne, wyrafinowane produkty wysokiej jakości szczycą się szeregiem nagród za design i patenty technologiczne.