Thomas

Dzbanek do herbaty 1 l Loft

  • 391 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: TH1190080000114235
Marka: Thomas
Seria: Thomas Loft
Designer: Queensberry Hunt
Kolor / wymiary: Ø 14 cm, wys. 14,5 cm/z rękojeścią 18,5 cm, szer. 19,5 cm, obj. 1 l
Materiał: można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
porcelana Rosenthal Thomas

Opis produktu

Dzbanek do herbaty Thomas Loft wykonany jest z białej porcelany. Jego unikalna, żłobiona powierzchnia dopełnia prosty kształt dzbanka. Produkt wyposażony jest w w gładką, porcelanową pokrywkę z dostatecznie dużym uchem. Wisienką na torcie jest nierdzewna rękojeść, która dodaje szczypty nowoczesności.

Porcelanowa seria Loft:

  • Wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany
  • Delikatny, elegancki styl i proste linie
  • Czysta, biała porcelana gwarantuje efektowną prezentację posiłków
  • Niesamowita harmonia kształtów i struktur widoczna na powierzchni porcelany
  • Praktyczna, można w efektywny sposób łączyć z innymi produktami Thomas oraz przechowywać naczynia jedno w drugim
  • Odpowiednia do kuchenki mikrofalowej i zmywarki do naczyń

Seria Loft niemieckiej marki Thomas wykonana z najwyższej jakości twardej porcelany to kolekcja nowoczesna i praktyczna, która zadowoli znawców, a także codziennych użytkowników. Niektóre sztuki zostały zaopatrzone w unikalną, lekko karbowaną powierzchnię sprawiającą rewelacyjne wrażenie. Porcelana cieszy oko i jest niesamowicie przyjemna w dotyku.

Porcelana Loft posiada w ofercie naczynia okrągłe, owalne i kanciaste. Różne kształty i rozmiary talerzy, filiżanek lub mis poszerzają możliwości użycia całej serii. Pojedyncze sztuki porcelany można dowolnie łączyć, wedle gustu lub potrzeby. Kiedy w grę wchodzi eleganckie śniadanie, obiad, przekąska lub wystawna kolacja składająca się z kilku dań, porcelana Loft wyjdzie naprzeciw Państwa wysokim oczekiwaniom. Dla harmonii w domowym zaciszu i gustownie zastawionego stołu.

Porcelana Thomas, produkowana pod banderą grupy Rosenthal, jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Odpowiednia do kuchenki mikrofalowej oraz zmywarki do naczyń.

KOD PRODUCENTA: 11900-800001-14235

O firmie Thomas

Thomas

Porcelana pierwszej klasy jakości Thomas zdobywa serca młodych ludzi dzięki przemyślanemu designu i zastosowaniu nowoczesnych odcieni kolorów. Ich porcelana zachęca do kreatywnej dekoracji stołu. Proste kształty nadają się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki delikatnym liniom łatwo się kombinuje.