Deska do krojenia z ostrzałką duża zielona Slice&Sharpen™ Joseph Joseph

Kod: JS60027
107 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: naostrz swój nóż, przed każdym krojeniem

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: naostrz swój nóż, przed każdym krojeniem

Rozwiązanie: deska do krojenia z funkcją Slice&Sharpen

Spójrzmy prawdzie w oczy, nie każdy nóż jest idealnie ostry przed krojeniem. Projektanci wyposażyli urządzenie Slice&Sharpen w ostrzałkę z ceramicznymi dyskami. Łatwa i zawsze dostępna metoda ostrzenia zapewnia za każdym razem idealnie ostre narzędzia tnące.

  • Deska do krojenia i ostrzałka 2w1
  • Uniwersalna deska do krojenia w modnych kolorach
  • Bezpieczne ostrzenie kilkoma pociągnięciami
  • Antypoślizgowe krawędzie
  • 2 rozmiary w różnych kolorach
  • Dostępna również w wersji z drewna bambusowego

Deska do krojenia z ostrzałką to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią minimalną liczbę kuchennych akcesoriów, a jednocześnie chcą mieć wszystko pod ręką w odpowiednim momencie. Noże są zawsze w użyciu, gdy pracujemy na desce do krojenia, więc umieszczenie ostrzałki w otworze deski do krojenia jest logicznym rozwiązaniem. Wystarczy położyć deskę do krojenia na krawędzi i kilkakrotnie przejechać ostrzem noża pomiędzy ceramicznymi dyskami.

Zalecenie: ostrzałka nie nadaje się do noży ceramicznych i noży z ząbkowanymi ostrzami.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.76 kg
Kolor: Zielony
Materiał: Plastikowy
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Slice&Sharpen™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: