Deska do krojenia drewniana 75 x 20 cm ONO

Kod: TH1196532137905747
Outlet
Marka: Thomas
239 zł –42 %
Deska do krojenia drewniana 75 x 20 cm ONO
239 zł –42 % 138 zł
W magazynie (2 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Drewniana deska ONO niemieckiej marki Thomas wykonana jest z jasnego drewna kauczukowego lub eukaliptusowego. Kiedy przyjrzymy się procesowi produkcji, również w nim możemy dostrzec względy, jakimi projektanci darzą środowisko naturalne. Po ukończeniu pozyskiwania soku mlecznego, drzewa na plantacjach są wycinane, a na ich miejsce sadzi się nowe. Drewno jest następnie wykorzystywane do produkcji mebli, podłóg a także, jak w przypadku deski do krojenia ONO, do wyrobu przydatnych przedmiotów, które znajdą zastosowanie w każdym domu.

Deska może zostać wykorzystana do krojenia lub jako taca do serwowania wędlin i przystawek. Sprawdzi się także jako spodek pod filiżankę kawy. Oba końce deski są wygięte, co znaczenie wpływa na komfort obsługi.

  • Wykonana z drewna kauczukowego
  • Olejowanie zapewnia długą żywotność
  • Nowoczesny, ale i ponadczasowy design
  • Zagięte krawędzie dla łatwiejszej manipulacji
  • Wyprodukowano w Niemczech

Piękna i bogata w produkty kolekcja ONO zaprojektowana przez Kiliana Schindlera skupia się głównie na najwyższej jakości wykonania i ekologicznym stylu. Kładzie także wielki nacisk na ochronę środowiska, co poskutkowało przyznaniem nagrody "Green Product Award". Kolejnymi zaletami serii ONO są sprytne pomysły i możliwość łączenia z innymi produktami marki Thomas.

Seria porcelanowych naczyń ONO niemieckiej marki Thomas charakteryzuje się delikatnym, minimalistycznym wyglądem. Wykonana jest z najwyższej jakości twardej porcelany. Designerzy zaprojektowali każdą sztukę w taki sposób, aby cieszyła oko klasycznym stylem. Nie zapomnieli przy tym jednak o praktycznym przeznaczeniu.

ONO – wielofunkcyjna porcelana o prostych liniach i klasycznym, wyjątkowym stylu, świetnie sprawdzi się w codziennym użytku. W kolekcji ONO znajdą Państwo produkty, które uczynią życie o wiele przyjemniejszym.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Dodatki do serwowania
Gwarancja: 2 lata
Materiał: Drewno
Rodzaj produktu: Akcesoria do serwowania
Seria: Thomas ONO

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: