Blomus

Designerska patera z polerowanej stali nierdzewnej rozkładana DIOLA

2 misy do serwowania

  • 791 zł
  • w magazynie 4 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Opis produktu

Oryginalna patera ze stali nierdzewnej DIOLA jest zaskakująco, ale przede wszystkim logicznie rozkładana. Design, który swoich zalet nie odkrywa od razu – to ważna dewiza austriackiego projektanta F. Maurera. Fascynacja materiałem przemysłowym oraz praca z nim znajduje swoje odzwierciedlenie w tej paterze. Metal szlachetny, któremu zostały nadane organiczne kształty, odbija zawartość misek. Kształt misek oraz drewniana rękojeść, ułatwiająca przenoszenie patery, to oczywista inspiracja ożywieniem tafli wody poprzez wrzucenie do niej przedmiotu.Możliwość intuicyjnego rozłożenia patery na dwie samodzielne części to świetna innowacja. W ten sposób mogą Państwo podać swoim gościom ciastka, babeczki czy też słone przekąski dużo wygodniej. Patery można również użyć jako misy na owoce i mieć ją zawsze na widoku. Szkoda byłoby nie wykorzystać tego luksusowego przedmiotu w 100%.

  • Wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej i drzewa orzechowego
  • Można rozłożyć na 2 oddzielne miski
  • Wymiary: średnica 31 cm, wysokość 33 cm
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce

Niemiecka spółka Blomus jest producentem luksusowych artykułów codziennego użytku. Chodzi o design, który nie jest tylko celem samym w sobie. W swoich produktach harmonijnie łączy funkcję i formę, prostotę i piękno materiału.

KOD PRODUCENTA: 63669

O firmie Blomus

Blomus

Historia niemieckiej marki Blomus sięga roku 1921. Od roku 2009 firma zaczęła kierować swoją produkcję do nierdzewnych produktów o nowoczesnym minimialistycznym designie.

Kod: BM63669
Marka: Blomus
Designer: Franz Mauer
Kolor / wymiary: Ø 31 cm, wys. 33 cm
Materiał: drewno orzechowe
polerowane
szlachetna stal nierdzewna