Kod: WS22120154
Marka: Wesco
Seria: Wesco - Turkusowy
Kolor / wymiary: turkusowy / szer. 47 cm, dł. 20,7 cm, wys. 20,6 cm
Materiał: stal chromowana
wysokiej jakości blacha z farbą proszkową

Opis produktu

Chlebak Space Master dzięki swojemu owalnemu kształtowi wprowadzi nowy wymiar do Państwa kuchni. Jest on wykonany z wysokiej jakości proszkowej stali, natomiast uchwyty są metalowe. Dzięki stabilnej chromowanej podstawie chlebak Space Master wygląda, jakby unosił się w powietrzu. Idealnie nadaje się do przechowywania chleba, ciastek czy domowych wypieków. Otwory wentylacyjne zapewnią cyrkulację powietrza, dzięki czemu produkty spożywcze dłużej zachowają świeżość. Chlebak nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Akcesoria kuchenne Wesco wykonane w amerykańskim stylu i z niemiecką precyzją staną się ozdobą Państwa kuchni. Ich trwałość jest wieloletnia, nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu produkty Wesco docenią nie tylko amatorzy designu, lecz także osoby dbające o środowisko. Gwarancję jakości zapewnia sto pięćdziesiąt lat doświadczenia firmy Wesco w obróbce i przetwarzaniu stali.

KOD PRODUCENTA: 221201-54

O firmie Wesco

Wesco

Firma Wesco została założona w 1867 roku we wschodnich Niemczech. Oferuje szeroki asortyment koszów na śmieci a także wyrafinowane akcesoria do kuchni lub łazienki, które są ulubione na całym świecie. Wszystkie produkty tej marki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są wyrafinowane i wyjątkowo wytrzymałe.