produkt nie jest już w sprzedaży

Chlebak Elly biały

Opis produktu

Prawdziwe retro, które ożywi kuchnię urządzoną w każdym stylu. Chlebak Elly jest idealny do przechowywania pieczywa, herbatników, ciast i innych smakołyków, które pozostaną w nim świeże przez szereg dni. Dzięki swojemu rozmiarowi zmieści cały bochenek domowego, pachnącego chleba, chrupiące rogale dla całej rodziny czy drożdżówki na śniadanie dla łakomczuchów.

Otwory wentylacyjne w tylnej części zapewniają optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz pojemnika. Metalowy uchwyt oraz zawiasy gwarantują idealną stabilność.

Chlebak nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Nowości 2017

W roku 2017, z okazji swojej 150. rocznicy firma Wesco przedstawia nowe produkty z serii Classic Line, w której znajdziemy chlebak Elly czy pojemniki na ciastka oraz żywność. Tradycyjnie dla firmy Wesco nowe produkty są inspirowane klasycznymi formami popularnymi w przeszłości. 150 lat firmy Wesco – półtora wieku tradycji i doświadczenia.

Bardzo popularny obecnie design produktów Wesco powstał w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, kiedy firma produkowała kosze na śmieci i chlebaki w czysto funkcjonalnym designie zainspirowanym duchem swoich czasów. Chociaż w tym czasie produkty są już dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, ich design podąża głównie za aspektami funkcjonalnymi. Z biegiem czasu tradycyjne i proste kształty stają się coraz bardziej popularne. Popularność stylu retro jest dowodem na to, że niektóre elementy designu są po prostu nieśmiertelne.

Niemiecka marka Wesco zyskała popularność głównie dzięki unikalnym koszom na śmieci. Jej portfolio obejmuje również wiele dodatków i pomocników do kuchni i mieszkania w wyrazistych i przygaszonych kolorach, które pięknie ze sobą harmonizują.

Dodatki do kuchni Wesco w amerykańskim stylu wyprodukowane z niemiecką precyzją będą ozdobą Państwa kuchni. Wytrzymają długie lata nawet przy codziennym użytkowaniu, dzięki czemu produkty marki Wesco są przeznaczone nie tylko dla miłośników designu, ale także dla entuzjastów ekologii. Stupięćdziesięcioletnie doświadczenie firmy w obróbce stali gwarantuje wysoką jakość.

KOD: WS23620101

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu