Brytfanna okrągła/garnek niski Ø 28 cm original profi collection®

Kod: FS08437328000
1 090 zł –10 %
Brytfanna okrągła/garnek niski Ø 28 cm original profi collection®
1 090 zł –10 % 979 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection®wyprodukowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidne wykonanie ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz ciężka, dopasowana pokrywka – właśnie takie naczynia znajdą Państwo w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania względem wyposażenia kuchennego były sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń.

 • Gotowanie z minimalną ilością wody!
 • Wysoka jakość obróbki technicznej
 • Solidny design profesjonalnych naczyń
 • Półmatowa powierzchnia ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10
 • Odporne na ślady zużycia, zadrapania, plamy od wody i odciski palców
 • Doskonałe przewodzenie ciepła – oszczędność energii podczas gotowania dzięki rdzeniowi z aluminium
 • Idealnie dopasowana, ciężka pokrywka
 • Specjalna pokrywka z funkcją Condensate-plus – aby nadać potrawom soczystości
 • Szerokie, nierdzewne uchwyty pokrywki i ucha pozostają chłodne – podczas użytkowania nie trzeba korzystać z rękawicy
 • Wygięta, szeroka krawędź do łatwego wylewania bez rozchlapywania
 • Podziałka wewnątrz garnka
 • Dno CookStar odpowiednie na wszystkie źródła ciepła, łącznie z indukcją
 • Nadaje się do stosowania w piekarniku
 • Można myć w zmywarce
 • Nagrody za design i jakość KitchenInnovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja na 10 lat

Garnek niski dla profesjonalistów z serii original pro collection® jest wyprodukowany ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), niezwykle łatwo się czyści, jest higieniczny i wyjątkowo odporny na korozję. Półmatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski oraz plamy od wody. Błyszczące uchwyty pozostają chłodne przez cały czas gotowania. Zostały naprawdę wspaniale zaprojektowane – nawet podczas szybkiej pracy momentalnie znajdą Państwo optymalny i bezpieczny sposób trzymania przy którym ręce pozostaną daleko od korpusu garnka, w związku z tym nie powstanie niebezpieczeństwo poparzenia. Garnek niski to idealne rozwiązanie w przypadku przepisów, według których trzeba zacząć przygotowanie dania na kuchence, a dokończyć w piekarniku lub na odwrót. Naczynie świetnie się sprawdzi na przykład do warzywnych i mięsnych zapiekanek – jest płytkie, co umożliwi wytworzenie chrupiącej warstwy na większej powierzchni. Mogą Państwo oczywiście użyć brytfanki na samej kuchence i przygotować w niej na przykład sos boloński.

Designerzy skupili się na kształcie pokrywki, dlaczego by nie przenieść końcowego efektu smakowego na wyższy poziom dzięki prostemu detalowi? Zakrzywienie pokrywki po wewnętrznej stronie ułatwia ściekanie skondensowanej pary z powrotem do garnka – dzięki temu danie jest dużo bardziej soczyste i w naturalny sposób można je dusić. Solidna pokrywka ściśle przylega do krawędzi garnka – gotowanie jest bardzo oszczędne zarówno pod względem czasu, jak i energii, a głównie dzięki temu, że mogą Państwo gotować z minimalną ilością wody, ponieważ jest ona zatrzymywana poprzez kondensację.

Doskonale równe dno CookStar nadaje się do użycia na wszystkich źródłach ciepła włącznie z indukcją. Ciepło dzięki zabudowanemu aluminiowemu rdzeniowi jest dystrybuowane równomiernie, a gotowanie jest oszczędne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia garnka jest idealnie gładka i łatwo się ją czyści. Dzięki zintegrowanej miarce będą mieć Państwo kontrolę nad ilością ugotowanych porcji. Połączenie dna i ścianek w przypadku naczyń Fissler jest zawsze pełne, bez pustych przestrzeni. Przejście między dnem i ściankami jest zaokrąglone. Docenią je Państwo przede wszystkim podczas mieszania gęstej zawartości, które wymaga dokładnego przesuwania drewnianą łyżką po całym obwodzie garnka. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów naczyń różniących się pod względem rozmiaru i typu, które wspólnie tworzą serię Fissler original pro collection®. Jeżeli chcą Państwo sprawić radość swoim bliskim, podarujcie im nie tylko naczynia najwyższej jakości, ale również możliwość gotowania jak prawdziwi szefowie kuchni!

Nasze rady dotyczące oszczędnego gotowania: aby gotować oszczędnie pod względem energii, należy znaleźć właściwy zakres intensywności ogrzewu. Potrawa wewnątrz garnka powinna gotować się delikatnie, z małą ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary jest sygnałem do zmniejszenia temperatury! Dno CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki jeszcze zanim potrawa jest w pełni ugotowana - wykorzystajcie w pełni dużą akumulację ciepła w aluminiowym rdzeniu! Rozmiar naczynia należy wybierać zawsze w zależności od tego, jaka ilość produktów spożywczych będzie w nim gotowana. Jeżeli przepis na to pozwala, proszę użyć pokrywki - dzięki temu czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy na całym świecie sprzedawany jest 1 produkt marki Fissler!

Firma Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów do domu i kuchni. Za pośrednictwem swoich oddziałów handlowych jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach. Oznaczenie "Supermarka z Niemiec" zasłużenie klasyfikuje Fissler między najbardziej wpływowe firmy. Duży nacisk na innowacje i rozwój trwający od wielu dziesięcioleci doprowadza do tworzenia produktów, które umożliwiają realizację często nudnych kulinarnych procesów w nowy, ciekawy sposób. Co roku klienci niecierpliwie czekają na nowości, które sprawią im radość. Fissler dyktuje nowe trendy, czego potwierdzeniem jest również szereg uzyskanych patentów i designerskich wyróżnień. Warta wzmianki jest również kontrola jakości, która przebiega podczas całego procesu produkcji pod nadzorem surowych norm. Nowoczesne technologie produkcyjne i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Już od ponad 170 lat Fissler buduje swoją markę na 3 kluczowych filarach – technologicznym know-how, doskonałej produkcji i ogromnej sile innowacji. Wszystkich 700 pracowników ma tylko jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi sprawiać naszym klientom radość! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zapiekanki
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Nieruchomości: Nadaje się do zmywarki, Nadaje się na indukcję
Rodzaj produktu: Rondel niski
Seria: Fissler original profi collection®

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: